Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 897

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Конотоп Фастів 897 з 28/06/2021 по 1,5 днях тижня 4:57

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Конотоп-Пас. 04:47
Бахмач-Пас. 05:11 05:13
Бахмач-Київ. 05:17 05:18
Плиски 05:40 05:41
Ніжин 06:14 06:16
Носівка 06:35 06:36
Кобижча 06:45 07:04
Бобровиця 07:16 07:17
Бобрик 07:36 07:37
Бровари 07:52 07:53
Дарниця 08:07 08:10
Видубичі 08:20 08:22
Північна 08:32 08:35
Караваєві Дачі 08:40 08:41
Київ-Волинський 08:47 08:48
Вишневе 08:54 08:55
Боярка 09:03 09:04
Васильків-1 09:17 09:18
Фастів-1 09:44

Розклад у зворотньому напрямку