Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 898

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Фастів Конотоп 898 з 25/06/2021 по 2,5 днях тижня 4:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Фастів-1 18:02
Васильків-1 18:29 18:30
Боярка 18:43 18:44
Вишневе 18:52 18:53
Київ-Волинський 19:01 19:02
Караваєві Дачі 19:07 19:08
Північна 19:13 19:18
Видубичі 19:28 19:30
Дарниця 19:42 19:45
Бровари 19:58 19:59
Бобрик 20:14 20:15
Бобровиця 20:35 20:36
Кобижча 20:47 20:48
Носівка 20:56 20:57
Ніжин 21:13 21:15
Плиски 21:47 21:48
Бахмач-Київ. 22:08 22:09
Бахмач-Пас. 22:14 22:16
Конотоп-Пас. 22:40

Розклад у зворотньому напрямку