Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 136

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Одеса 136 13/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3; додатково 30/10/2021 18:23

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 15:35
Снятин 16:16 16:18
Заболотів 16:36 16:38
Коломия 17:00 17:05
Івано-Франківськ 18:13 18:23
Ходорів 19:55 20:04
Львів 21:19 21:45
Тернопіль-Пас. 23:50 23:56
Волочиськ 00:55 00:57
Хмельницький 01:50 01:55
Деражня 02:24 02:26
Жмеринка-Пас. 03:26 03:48
Вапнярка 04:54 05:10
Крижопіль 05:28 05:30
Кодима 06:00 06:02
Подільськ 06:55 07:15
Затишшя 08:06 08:08
Роздільна-1 08:54 08:56
Одеса-Головна 09:58