Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 70

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Львів 70 17-21/05, 24-28/05, 1-4/06, 7-11/06,14/06/2021 щоденно 28:44

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 12:55
Волноваха 14:20 14:40
Хлібодарівка 15:06 15:08
Розівка 15:55 15:57
Комиш-Зоря 16:26 16:28
Верхній Токмак-2 17:07 17:09
Великий Токмак 17:53 17:55
Молочанськ 18:07 18:09
Федорівка 18:44 19:04
Запоріжжя-1 20:18 20:38
Синельникове-1 21:32 21:34
Дніпро-Головний 22:23 22:51
Кам'янське-Пас. 23:22 23:24
Верхівцеве 23:53 23:55
П'ятихатки 00:41 00:58
Олександрія 02:12 02:14
Знам'янка-Пас. 02:52 03:10
Фундукліївка 03:56 03:58
Ім.тараса Шевченка 04:29 04:47
Цвіткове 05:17 05:19
Городище 05:35 05:47
Корсунь 06:06 06:08
Миронівка 06:39 06:41
Біла Церква 07:37 07:39
Козятин-1 09:29 09:31
Калинівка-1 10:07 10:09
Вінниця 10:30 10:35
Жмеринка-Пас. 11:27 11:51
Деражня 12:49 12:51
Хмельницький 13:20 13:25
Волочиськ 14:20 14:22
Підволочиськ 14:31 14:33
Тернопіль-Пас. 15:19 15:24
Злочів 16:22 16:24
Підзамче 17:26 17:28
Львів 17:39