Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 187

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Ковель 187 15/05-11/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:02

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 14:34
Херсон 15:30 15:40
Снігурівка 16:25 16:39
Біла Криниця 17:47 17:49
Апостолове 18:45 19:07
Кривий Ріг-Головний 19:46 19:51
Долинська 21:36 21:48
Фундукліївка 23:55 23:57
Ім.тараса Шевченка 00:29 00:46
Городище 01:29 01:31
Корсунь 01:50 01:52
Миронівка 02:23 02:25
Біла Церква 03:18 03:20
Козятин-1 05:03 05:25
Бердичів 05:51 05:53
Чуднів-Волинський 06:21 06:23
Печанівка 06:42 06:44
Полонне 07:03 07:05
Шепетівка 07:40 07:42
Славута-1 08:06 08:08
Кривин 08:23 08:25
Острог 08:45 08:47
Здолбунів-Пас. 09:15 09:27
Рівне 09:42 09:50
Ківерці 10:51 10:53
Луцьк 11:09 11:32
Ківерці 11:50 12:13
Рожище 12:32 12:37
Ковель-Пас. 13:36

Розклад у зворотньому напрямку