Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 188

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Миколаїв 188 14/05-10/09/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 10:14
Рожище 11:13 11:15
Ківерці 11:32 11:54
Луцьк 12:10 12:33
Ківерці 12:50 12:51
Рівне 13:42 13:49
Здолбунів-Пас. 14:03 14:15
Острог 14:40 14:42
Кривин 14:59 15:01
Славута-1 15:15 15:17
Шепетівка 15:40 15:42
Полонне 16:15 16:17
Печанівка 16:44 16:46
Чуднів-Волинський 17:09 17:11
Бердичів 17:41 17:43
Козятин-1 18:10 18:36
Біла Церква 20:28 20:30
Миронівка 21:29 21:31
Корсунь 22:06 22:08
Городище 22:30 22:41
Ім.тараса Шевченка 23:23 23:38
Фундукліївка 00:14 00:16
Долинська 03:02 03:05
Кривий Ріг-Головний 04:53 04:58
Апостолове 05:41 06:03
Біла Криниця 07:00 07:02
Снігурівка 08:03 08:05
Херсон 09:02 09:07
Миколаїв Пас. 10:13

Розклад у зворотньому напрямку