Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 868

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Гречани Київ 868 27/04-30/10/2021 щоденно 7:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Гречани 04:10
Речовий Ринок 04:16 04:18
Кам'янецький Переїзд 04:21 04:24
Хмельницький 04:32 04:37
Ракове 04:41 04:42
Копистин 04:47 04:48
Богданівці 04:51 04:52
Верхня Ділянка 04:57 04:58
Масивці 05:02 05:03
Коржівці 05:07 05:08
Літки 05:14 05:15
Деражня 05:20 05:21
Волоське 05:29 05:30
Нова Гута 05:34 05:35
Кориченці 05:40 05:41
Комарівці 05:47 05:48
Радівці 05:52 05:53
Гришки 05:57 05:58
Васютинці 06:02 06:03
Стодульці 06:07 06:08
Сербинівці 06:13 06:14
Дубки 06:18 06:19
Лопатиниці 06:23 06:24
Межирів 06:28 06:29
Жмеринка-Подільська 06:37 06:38
Жмеринка-Пас. 06:49 07:16
Браїлів 07:29 07:30
Гнівань 07:42 07:43
Тюшки 07:54 07:55
Вінниця 08:05 08:09
Вінниця-Вантажна 08:15 08:16
Калинівка-1 08:31 08:32
Гулівці 08:41 08:42
Голендри 08:55 08:56
Козятин-1 09:17 09:19
Чорнорудка 09:40 09:41
Брівки 09:54 09:55
Попільня 10:11 10:12
Кожанка 10:27 10:28
Фастів-1 10:46 10:56
Васильків-1 11:24 11:25
Боярка 11:38 11:39
Вишневе 11:47 11:48
Київ-Волинський 11:54 11:55
Караваєві Дачі 11:59 12:00
Київ-Пас. 12:06

Розклад у зворотньому напрямку