Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 298

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Київ 298 27/05-12/09/2021 щоденно, крім 17,18/08/2021 14:21

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 22:15
Херсон 23:11 23:21
Снігурівка 00:08 00:10
Кривий Ріг-Головний 03:14 03:29
Ім.тараса Шевченка 08:11 08:28
Цвіткове 09:00 09:02
Городище 09:17 09:19
Миронівка 10:08 10:10
Біла Церква 11:05 11:07
Фастів-1 11:38 11:40
Київ-Пас. 12:36

Розклад у зворотньому напрямку