Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 78

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Харків 78 11/04-28/10/2021 по 2,4,7 днях тижня 15:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 12:55
Волноваха 14:20 14:40
Розівка 15:47 15:49
Комиш-Зоря 16:18 16:20
Верхній Токмак-2 16:59 17:02
Великий Токмак 17:50 17:52
Молочанськ 18:05 18:07
Федорівка 18:42 19:02
Запоріжжя-1 20:18 20:38
Синельникове-1 21:32 21:34
Дніпро-Головний 22:23 23:20
Павлоград-1 00:32 00:34
Лозова-Пас. 01:40 01:44
Харків-Пас. 04:04

Розклад у зворотньому напрямку