Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Ковель-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
142
Бахмут Львів з 27/10/2019 щоденно 00:28 00:33 04:30
142
Бахмут Львів до 26/10/2019 щоденно 00:28 00:33 04:30
97
Київ Ковель з 27/10/2019 щоденно 07:32 07:32
97
Київ Ковель 18/09-26/10/2019 щоденно 07:32 07:32
267
Київ Ковель 18-25/10/2019 по 1,3,5 дням тижня 08:33 08:33
267
Київ Ковель з 28/10/2019 по 1,3,5 дням тижня 08:33 08:33
88
Ковель Новоолексіївка 2/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 09:35 11:15
668
Чернівці Ковель 28,30/10/2019; з 2/11/2019 по непарних (крім 27/11/2019); відмінено 3,5/11/2019 10:12 10:12
668
Львів Ковель 28/11/2019 10:12 10:12
668
Чернівці Ковель 2/09-26/10/2019 по парних 10:12 10:12
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 10:14 11:15
58
Одеса Ковель з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 10:50 10:50
58
Одеса Ковель 18/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 10:50 10:50
127
Харків Ковель 2/04-26/10/2019 по парних (крім 16,18,22,24/10/2019); при двох непарних 28,30,2 13:36 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 11,15/10/2019 13:36 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 3/04-25/10/2019 по непарних (крім 11,15/10/2019), при двох непарних 29,31,3 13:36 13:36
127
Харків Ковель 16/10/2019 13:36 13:36
127
Харків Ковель 18,22,24/10/2019 13:36 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних (крім 29/10, 1,3/11/2019), при двох непарних 29,31,3 13:36 13:36
127
Харків Ковель з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 13:36 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 29/10, 1,3/11/2019 14:07 14:07
128
Ковель Харків 1/04-25/10/2019 по непарних (крім 17,21,23/10/2019), при двох непарних 27,29,1 14:14 12:12
128
Ковель Харків з 27/10/2019 по непарних (крім 1-29/11/2019), при двох непарних 27,29,1 14:14 12:12
128
Ковель Харків 17,21,23/10/2019 14:14 12:21
128
Ковель Харків 1-29/11/2019 по непарних 14:14 12:14
668
Ковель Чернівці 27,29,31/10/2019; з 2/11/2019 по парних (крім 26/11/2019); відмінено 2,4/11/2019 17:13 07:37
668
Ковель Львів 26/11/2019 17:13 00:32
668
Ковель Чернівці 1/09-25/10/2019 по непарних 17:13 07:37
58
Ковель Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 18:10 10:08
58
Ковель Одеса 17/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 18:10 10:08
142
Львів Бахмут до 26/10/2019 щоденно, крім 14-17,20-23/10/2019 18:22 18:27 19:00
142
Львів Бахмут 15-29/11/2019 щоденно 18:22 18:27 19:00
142
Львів Бахмут 15/10/2019 18:22 18:27 19:00
142
Львів Бахмут 16,17,20-23/10/2019 щоденно 18:22 18:27 19:00
142
Львів Бахмут з 27/10/2019 щоденно, крім 15-29/11/2019 18:22 18:27 19:00
142
Львів Бахмут 14/10/2019 18:22 18:27 19:00
98
Ковель Київ 17/09-26/10/2019 щоденно 20:10 05:51
98
Ковель Київ з 27/10/2019 щоденно 20:10 05:51
268
Ковель Київ з 17/10/2019 по 2,4,7 дням тижня 23:45 10:55