Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бахмут Львів 142 до 26/10/2019 щоденно 29:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бахмут 23:20
Сіль 23:35 23:37
Сіверськ 23:56 23:58
Лиман 00:25 00:30
Святогірськ 01:03 01:06
Ізюм 01:35 01:37
Харків-Пас. 03:36 04:01
Полтава-Київська 07:15 07:48
Яреськи 08:43 08:49
Миргород 09:40 09:56
Лубни 10:44 10:46
Бориспіль 12:32 12:34
Дарниця 12:53 12:55
Київ-Пас. 13:12 13:36
Фастів-1 14:28 14:30
Житомир 16:09 16:32
Коростень 18:04 18:25
Білокоровичі 19:20 19:22
Олевськ 20:01 20:03
Остки 20:24 20:25
Рокитне-Волинське 20:40 20:42
Томашгород 20:57 21:00
Клесів 21:14 21:17
Сарни 21:46 21:53
Антонівка 22:21 22:26
Рафалівка 22:48 22:51
Вараш 22:58 22:59
Чарторийськ 23:05 23:07
Маневичі 23:26 23:31
Ковель-Пас. 00:28 00:33
Турійськ 00:59 01:00
Володимир-Волинський 01:30 01:33
Іваничі 02:01 02:04
Сокаль 02:30 02:33
Червоноград 02:43 02:45
Соснівка 03:05 03:07
Підзамче 04:16 04:18
Львів 04:30