Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 58

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Ковель 58 18/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 16:34

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 18:16
Роздільна-1 19:17 19:20
Подільськ 20:44 20:59
Слобідка 21:29 21:31
Кодима 21:54 21:57
Рудниця 22:17 22:20
Вапнярка 22:59 23:01
Жмеринка-Пас. 00:06 00:18
Вінниця 01:06 01:16
Калинівка-1 01:37 01:39
Козятин-1 02:15 02:37
Бердичів 03:05 03:07
Полонне 04:15 04:17
Шепетівка 04:48 04:50
Славута-1 05:13 05:15
Кривин 05:29 05:31
Здолбунів-Пас. 06:11 06:28
Рівне 06:42 06:48
Ківерці 07:46 07:48
Луцьк 08:04 08:30
Ківерці 08:50 09:15
Рожище 09:30 09:32
Ковель-Пас. 10:50

Розклад у зворотньому напрямку