Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 97

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ковель 97 цілий рік щоденно 10:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:22
Святошин 21:41 21:43
Коростень 23:20 23:22
Новоград-Волинський 1 00:33 00:35
Шепетівка 01:24 01:26
Славута-1 01:45 01:47
Кривин 02:00 02:02
Острог 02:43 02:45
Здолбунів-Пас. 03:06 03:26
Рівне 03:41 03:48
Клевань 04:10 04:12
Ківерці 04:46 04:49
Луцьк 05:06 05:31
Ківерці 05:49 06:12
Рожище 06:27 06:29
Голоби 06:53 06:55
Ковель-Пас. 07:23

Розклад у зворотньому напрямку