Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бахмут Львів 142 цілий рік щоденно 29:23

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бахмут 23:25
Сіль 23:40 23:42
Сіверськ 00:01 00:03
Лиман 00:25 00:30
Святогірськ 01:00 01:03
Ізюм 01:36 01:40
Балаклія 02:24 02:32
Харків-Пас. 03:46 04:11
Полтава-Київська 06:49 07:09
Яреськи 08:01 08:15
Миргород 08:59 09:05
Лубни 09:55 09:57
Гребінка 10:32 10:50
Бориспіль 12:21 12:23
Дарниця 12:47 12:49
Київ-Пас. 13:09 13:34
Фастів-1 14:28 14:30
Житомир 16:09 16:29
Коростень 18:04 18:25
Білокоровичі 19:20 19:22
Олевськ 20:01 20:03
Остки 20:24 20:25
Рокитне-Волинське 20:40 20:42
Томашгород 20:57 21:00
Клесів 21:14 21:17
Сарни 21:46 21:50
Антонівка 22:15 22:18
Рафалівка 22:44 22:47
Вараш 22:54 22:55
Чарторийськ 23:01 23:03
Маневичі 23:22 23:25
Ковель-Пас. 00:22 00:42
Турійськ 01:08 01:10
Володимир-Волинський 01:40 01:43
Іваничі 02:11 02:14
Сокаль 02:40 02:43
Червоноград 02:56 02:59
Соснівка 03:25 03:27
Підзамче 04:35 04:37
Львів 04:48

Розклад у зворотньому напрямку