Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Ковель 88 до 16/02/2022 по парних, при двох непарних 30,2,4 24:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 13:08
Партизани 13:22 13:24
Якимівка 14:09 14:11
Мелітополь-Пас. 14:33 14:38
Запоріжжя-1 16:00 16:05
Синельникове-1 16:59 17:01
Дніпро-Головний 17:49 18:09
Кам'янське-Пас. 18:45 18:47
Верхівцеве 19:20 19:22
П'ятихатки 20:09 20:25
Олександрія 21:50 21:52
Знам'янка-Пас. 22:33 22:37
Ім.тараса Шевченка 23:50 00:44
Цвіткове 01:10 01:12
Корсунь 01:43 01:45
Миронівка 02:15 02:17
Біла Церква 03:05 03:07
Козятин-1 04:49 05:11
Бердичів 05:38 05:40
Чуднів-Волинський 06:08 06:10
Печанівка 06:29 06:31
Полонне 06:59 07:01
Шепетівка 07:37 07:39
Славута-1 08:02 08:04
Кривин 08:18 08:20
Острог 08:40 08:42
Здолбунів-Пас. 09:09 09:27
Рівне 09:42 09:50
Ківерці 10:51 10:53
Луцьк 11:09 11:32
Ківерці 11:50 12:13
Рожище 12:32 12:37
Ковель-Пас. 13:34

Розклад у зворотньому напрямку