Друк

 Придбання проїзних документів

Шановні пасажири!

Існує декілька способів придбання проїзних документів:

 

Оформлення проїзних документів для студентів вищих навчальних закладів I-IV  рівнів акредитації  та  учнів професійно-технічних навчальних  закладів проводиться тільки  за умови співпадання даних, зазначених у студентському квитку (номеру студентського квитка, прізвища та імені студента), з інформацією, яка міститься у Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).Перевірка студентського/учнівського квитка
за даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти 

Продаж квитків на всі поїзди внутрішнього сполучення та на поїзди Білоруської залізниці №100/99 Новоолексіївка – Мінськ, №94/93 Одеса – Мінськ, №283/284 Херсон-Барановичі (призначається на літній період) відкривається за 45 діб.

Рух поїздів, що прямують у бік зони АТО, корегується з урахуванням щоденної ситуації на лінії розмежування. Наразі  квитки можна придбати за 10 діб; на поїзди №126 Київ – Костянтинівка, №92 Костянтинівка – Одеса, №84 Київ – Маріуполь, №70 Львів – Маріуполь – за 30 діб до відправлення поїзда.

 

Увага! Попередній продаж квитків на першу добу продажу розпочинається з 08:00.


 До уваги пасажирів! Укрзалізницею запроваджено на всі поїзди «Інтерсіті +» знижку у розмірі 10% від загальної вартості проїзду (квитка та плацкарти) при оформленні одночасно проїзних документів «туди» та «зворотно».