Друк

Вільні тарифи

1. Перелік цін на виконання робіт (послуг), які надаються за вільними тарифами регіональними філіями ПАТ «Укрзалізниця» (єдині).

2. Перелік цін на виконання робіт (послуг) з обслуговування, ремонту, контрольних повірок вагових приладів для виробничих підрозділів МЧ, КМЦ регіональних філій ПАТ "Укрзалізниця" (єдині).

3. Перелік цін на виконання робіт (послуг), які надаються за вільними тарифами, розроблені регіональним філіями ПАТ «Укрзалізниця»

4. Перелік цін на виконання робіт (послуг) при оформленні документів контролю  за переміщенням товарів (ДКПТ) територією України прохідним та внутрішнім транзитом.

5. Перелік цін  з надання інформаційних послуг філією «ЦТЛ»

6. Перелік  цін  робіт (послуг), що виконуються за вільними тарифами МЧ, КМЦ регіональних філій ПАТ  «Укрзалізниця»

7. Переліки цін на виконання робіт (послуг) та реалізацію товарів філією «ЦТС «Ліски» ПАТ «Укрзалізниця» та її регіональними відділеннями.

8. Перелік цін на продукцію філії «Вінницятрансприлад»

9. Ставки плати за використання власних вагонів перевізника ПАТ «Укрзалізниця»

10. Коефіцієнти порожнього пробігу (КПП)

11. Ставки плати за користування службово-технічними вагоном переобладнаним для перевезення військової варти з супроводом та екіпіровкою приписки філія «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця»

12.  Ставки плати за використання службово-технічного вагону та вантажного вагону при перевезенні вантажів у рефрижераторних секціях, службово-технічного вагону (без обладнання) приписки філія «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця»