Друк

Правління АТ "Укрзалізниця"

Голова правління

Володимир Жмак

Народився 16 березня 1964 року в місті Чорнобиль. Одружений, має четверо дітей.

Освіта

У 1990 році Володимир Миколайович закінчив факультет міжнародних відносин і міжнародного права Київського державного університету імені Тараса Шевченка.

Володимир також навчався в Інституті європейських досліджень (Італія), у бізнес-школі Міжнародного інституту управлінського розвитку IMD (Швейцарія), а також отримав диплом Державного університету нафти і газу імені І.М. Губкіна (Росія).

Трудова діяльність

Професійну діяльність Володимир Жмак розпочав у 1988 році на посаді юрисконсульта компанії «Юрзовнішсервіс», а вже в 1991 році заснував свою юридичну компанію, яка вела активну діяльність до недавнього часу та входила в топ-50 рейтингу найкращих юридичних компаній України.

Паралельно зі здійсненням юридичної практики в 1997 році Володимир став членом наглядової ради компанії «Київстар», у якій з 2005 до 2010 року працював радником Президента. Під час роботи в «Київстар» Жмак займався широким колом питань: від щоденної операційної діяльності по забезпеченню крос-функціональної координації функцій та підрозділів компанії до стратегічного планування та розвитку бізнесу. Разом із тим Володимир відповідав за організацію діяльності регуляторно-правового блоку (юридичні, регуляторні та безпекові напрями), очолював антикризовий комітет та комітет з нерухомості та був комплаєнс-менеджером «Київстар».

У 2010-2011 роках Володимир Миколайович працював на посаді голови наглядової ради АТ «ІТТ-Плаза».

З 2011 до 2015 року Жмак займав керівні посади (виконавчий директор, президент) в українських компаніях групи «ТНК-ВР» (спільне підприємство ТНК та British Petroleum), яка на той час входила до списку десяти найбільших приватних нафтових компаній у світі по об’ємах видобутку нафти. Під час роботи у даних компаніях Володимир забезпечив високий рівень їх економічної успішності, впроваджував правила комплаєнсу та гарантував безперервність бізнесу під час поглинання та трансформації компанії в «РН-Україна».

У 2015-2016 роках Володимир Миколайович працював першим заступником голови Одеської обласної державної адміністрації.

У 2017 році Жмак доєднався до команди «Eastern Consulting Group», а з червня 2019 року Володимир є незалежним членом наглядової ради ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Саме за цей час здійснювалось впровадження проєктів з розвитку бізнесу та операційного менеджменту, завдяки яким ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» суттєво підвищив показники своєї діяльності.

У березні 2020 року Володимир прийняв рішення взяти участь в конкурсі на зайняття посади голови правління АТ «Укрзалізниця», який він успішно пройшов.

Кабінет міністрів України на засіданні 26 серпня 2020 року призначив Володимира Жмака на посаду голови правління АТ «Укрзалізниці».

Важливі факти

Володимир Жмак проходив військову службу в Афганістані (1982-1984).

Є членом правління ГО «Спілка ветеранів Афганістану Шевченківського району м.Києва «Місія».

Має звання «Заслужений юрист України», нагороджений орденом «За мужність».

 

Член правління

Іван Юрик 

Освіта

Навчальний курс з управління державними фінансами, Школа управління імені Джона Ф. Кеннеді; Гарвардський університет, США (2008), магістерська програма з економіки, консорціум економічних досліджень та освіти, Києво-Могилянська академія (2004); бакалавр, Національний університет імені Т. Шевченка (механіко-математичний факультет), диплом з відзнакою (2002).

Трудова діяльність

Професійні компетенції: спеціаліст з питань інвестицій та фінансів.

2007 – Інститут міжнародної економіки ім. Пітерсона, Вашингтон, США, ­ науковий асистент; проект огляду економічних реформ в Україні з початку незалежності (видана книга “How Ukraine became a market economy and democracy”).

2010 – 2014 – Blackstone, голова представництва в Україні; корпоративні транзакції з M&A, реструктуризації боргу та залучення капіталу, створення, структурування та впровадження корпоративних транзакцій.

2014 – 2016 – Міністерство фінансів України, керівник служби міністра, координація та адміністрування ключових проектів та робочих процесів міністерства; супроводження основних ініціатив міністерства в Уряді й Парламенті; координація аналітичної функції та роботи зі ЗМІ; напрацювання презентаційних та аналітичних матеріалів для супроводження діяльності міністра.

2017-2019 – Офіс залучення та підтримки інвестицій Уряду України UkraineInvest, заступник директора, супроводження та впровадження інвестиційних проектів із залученням прямих іноземних інвестицій у реальний сектор економіки України: альтернативна енергетика, інфраструктура (залізниця, морські порти), агропромисловість, сучасне виробництво та нові технології.

20.06.2018 – 05.06.2019 – член наглядової ради АТ «Укрзалізниця».

14.06.2019 – 15.04.2020 – член правління АТ «Укрзалізниця».

16.04.2020 – в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця".

 

В.о. члена правління

Іван Синяков

Освіта

Ківерцівський медичний коледж (1992), Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки за спеціалізацією «Психологія» (1997). Програма PMD за спеціалізацією «Менеджмент організацій» у Міжнародному інституті менеджменту (2006), ступінь МВА з ділового адміністрування у Київській школі економіки (2018). Пройшов ряд спеціалізованих програм з управління персоналом, лідерства, управління змінами, стратегічного та процесного менеджменту, управління та контролю за ризиками у Великобританії, Німеччині, Бельгії, Люксембурзі тощо.

Трудова діяльність

1998 – 2003 рр.  керівні посади у ЗАТ «Холдингова компанія «Бліц-Інформ».

2007 – 2012 рр. – керівні посади у ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України»

2004 – 2007 рр. та 2012 – 2014 рр. - заступник генерального директора груп компаній «Контініум», (WOG, готельний комплекс Rixos, «Західна молочна група», «Клуб сиру», «Банк інвестицій та заощаджень» тощо).

Серпень 2014 р. – січень 2019 р. директор HR-департаменту та соціальної політики Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

З травня 2020 року  директор з управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця»

З 1 липня 2020 р. – виконувач обов’язків члена правління АТ «Укрзалізниця».

 

Член правління

Франтішек Буреш

Освіта

Закінчив Університет Масарика в Брно (юридичний факультет), Ecole Supérieure De Commerce Et De Management – Escem Університет Нью-Йорка, МВА бізнес-школа в Празі, Університет Західної Богемії в Пльзені, SPŠE Brno (технічна вища школа електротехніки).

Трудова діяльність

2016 – 2019 – генеральний директор і голова правління Центру досліджень і випробувань залізниць «Чеська залізниця» VELIM (Прага, Чехія).

2014 – 2016 – операційний директор з питань технічної та виробничої діяльності, член правління Чеської залізниці. 1992 – 2001 – керуючий директор CBI – Intercom (Чехія).

2002 – 2004 – директор з постачання, регіональний менеджер NKT Cables (Центральна та Східна Європа).

2004 – 2007 – працював на керівних посадах Skoda Holding Group (Чехія), Skoda Electric (Чехія), Cибэлектропривод (Новосибірськ, Росія).

2007 – 2011 – директор з постачання, регіональний менеджер компанії ALSTOM (Чехія, Словакія).

2011 – 2015 – генеральний директор і голова правління групи чеських залізниць DPOV (Прага, Чехія).

14.06.2019 – член правління АТ «Укрзалізниця».


В. о. члена правління

Микола Іванінів

Освіта

Закінчив Тернопільську академію народного господарства, факультет Міжнародного бізнесу та управління. 

Трудова діяльність:

 У різні роки займав посади віце-президента з фінансів та адміністрування RISE Group, фінансового директора в страховій компанії ALICO та керуючого казначейством Kraft Foods EEMEA HQ.

 З 2005 року — член Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів.

У 2013-2014 — фінансовий директор компанії «Датагруп» — всеукраїнський оператор зв'язку для бізнесу та будинків.

З 2014 року — директор та члена правління AXA Україна.

До команди Укрзалізниці Микола Іванінів долучився у травні 2019 року та працює на посаді директора з економіки і фінансів.

Має ґрунтовну міжнародну практику роботи на керівних посадах на позиції директора з фінансів.

15.07.2020 – в. о. члена правління АТ «Укрзалізниця».