Друк

Департамент електропостачання забезпечує безперебійне, надійне та ефективне функціонування місцевих (локальних) електричних мереж, технологічних електричних мереж, що безпосередньо використовуються для забезпечення процесу перевезень, а саме: тягових підстанцій, контактної мережі та інших пристроїв технологічного електропостачання Товариства.

Також департамент організовує утримання місцевих (локальних) електричних мереж, технологічних електричних мереж та забезпечує їх довгострокову спроможність виконувати свої функції шляхом перспективного планування заходів та інвестицій, направлених на їх технічне переоснащення, реконструкцію й розвиток. Забезпечує розподілення електричної енергії локальними електричними мережами в процесі її постачання для потреб залізничних, сторонніх споживачів та населення, що підключені до електричних мереж Товариства.

Організовує експлуатаційну роботу з утримання електричних мереж та інших технічних засобів і майна господарства електропостачання з метою їх ефективного використання в процесі господарської діяльності Товариства.

Керівництво:

  • Начальник – 
  • Заступник начальника – 

Контактна інформація:

  • Адреса: 03680, м. Київ, вул. Тверська, 5
  • Телефон: (044) 465-23-09
  • Факс: (044) 465-23-03