Друк

Департамент корпоративної соціальної відповідальності є структурним підрозділом апарату управління ПАТ «Українська залізниця».

Короткий опис

Департамент є провідним підрозділом  ПАТ «Українська залізниця», який відповідає за діяльність Товариства з корпоративної соціальної відповідальності та сталого розвитку, організовує діяльність інших департаментів, регіональних філій та філій з питань, що входять до сфери відповідальності Департаменту. Забезпечує створення та зміцнення репутації, як відкритої та прозорої компанії, діяльність якої відповідає провідним міжнародним стандартам корпоративного управління та бізнес-етики.

Основні завдання

Впровадження стратегічного підходу до корпоративної соціальної відповідальності та сталого розвитку у апараті управління ПАТ «Українська залізниця» та усіх структурних одиницях товариства.

Побудова та координація системи управління питаннями  корпоративної соціальної відповідальності (далі – КСВ) у апараті управління ПАТ «Українська залізниця», регіональних філіях, філіях та їх структурних підрозділах.

Налагодження співпраці з департаментами, що входять до сфери відповідальності Департаменту КСВ (HR, промислова та екологічна безпека та ін.).

Розробка та впровадження стратегії та політики ПАТ «Українська залізниця» у галузі КСВ.

Проведення аналізу та оцінки нефінансових ризиків ПАТ «Українська залізниця», розробка заходів щодо попередження, нівелювання наслідків нефінансових ризиків (карта нефінансових ризиків).

Налагодження конструктивних взаємовідносини з ключовими зацікавленими сторонами ПАТ «Українська залізниця» (органи влади, ділові партнери, користувачі послуг (клієнти), місцеві громади, співробітники, міжнародне співтовариство, громадські організації, ЗМІ та ін.).

Розробка та реалізація проектів у галузі КСВ.

Налагодження процесу підготовки звітності з КСВ в ПАТ «Українська залізниця», в т.ч. підготовка та випуск нефінансового звіту Товариства за 2016 рік згідно з міжнародними стандартами.

Прийняття участі в роботі провідних експертних організацій з питань КСВ.

Залучення міжнародної технічної допомоги та експертизи на потреби ПАТ «Українська залізниця» в рамках співпраці з міжнародними ініціативами з питань КСВ (в т.ч. Глобальним Договором ООН, Європейською організацією з КСВ (CSR Europe), Глобальною ініціативою зі звітності в області сталого розвитку (GRI), Всесвітньою радою підприємців зі сталого розвитку (WBCSD).

Залучення міжнародних фінансових інституцій до партнерства з ПАТ «Українська залізниця» для реалізації спільних проектів (ПРООН, ЄК, USAID, ЄБРР, Світовий Банк та ін.). В т.ч. залучення коштів міжнародних донорів на реалізацію спільних з Товариством проектів.

Розробка та впровадження системи моніторингу та оцінки ефективності діяльності ПАТ «Українська залізниця» з питань КСВ. В т.ч. забезпечення проведення оцінки впливу інвестиційних проектів Товариства (на етапі їх розробки і узгодження) на навколишнє природне середовище, співробітників, місцеві громади.

Здійснення комунікації з питань КСВ на внутрішні (співробітники ПАТ «Українська залізниця») та зовнішні аудиторії.

 

Керівництво

Директор – Курінько Ростислав Миколайович.

 

Контактна інформація:

Адреса: м.Київ, вул.Лисенка 6

Телефон: приймальня (044) 309-70- 74