Друк

Філія «Рефрижераторна вагонна компанія» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» входить в структуру

Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»

Короткий опис

Філія «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» - підприємство яке має на балансі криті універсальні вагони, вагони-термоси, вагони криті переобладнані із ізотермічних, рефрижераторні секції та зчепи з платформ для перевезень швидкопсувних вантажів в крупнотонажних рефрижераторних контейнерах. Підприємство функціонує як цілісний комплекс – логістичний оператор із власним диспетчерським апаратом та логістичним менеджментом, а також вагоноремонтний підрозділ власного рухомого складу з сучасним обладнанням та устаткуванням, яке обслуговується досвідченим персоналом для виконання планових та поточних ремонтів рухомого складу, відновлення запасних частин.

Основні завдання

Організація перевезень вантажів із підтриманням температурного режиму продовольчих, не продовольчих та інших тарно-штучних вантажів, надання експедиторських та митно-брокерських послуг, організація оренди рухомого складу.

Виконання ремонту (деповський, капітальний, поточний) та модернізації вантажних вагонів і контейнерів, ремонту колісних пар та інших вузлів рухомого складу, експертне обстеження, неруйнівний контроль, технічне обслуговування машин і устаткування промислового призначення.

 Керівництво

Начальник – Миснік Алла Вікторівна

Контактна інформація:

Адреса: м.Фастів Київська обл., вул. Андрія Шептицького, 1-б

Телефон: приймальня (04565) 6-91-92

Код ЄДРПОУ 40081326