Друк

Філія «Центр транспортної логістики» ПАТ «Укрзалізниця»


Філія діє від імені ПАТ «Укрзалізниця» та в його інтересах, здійснює делеговані ПАТ «Укрзалізниця» функції відповідно до мети, завдань та предмету діяльності ПАТ «Укрзалізниця». Філія створена задовольняти потреби держави, юридичних і фізичних осіб в безпечних та якісних залізничних перевезеннях у внутрішньому та міжнародному сполученнях.

Основні завдання та функції

 

Надання послуг з перевезення вантажів, зокрема небезпечних вантажів залізничним транспортом у внутрішньому та міжнародному сполученні.

Надання послуг з доступу до інфраструктури залізничного транспорту та інших послуг, пов’язаних з використанням об’єктів інфраструктури.

Оперування вантажними вагонами власності ПАТ «Укрзалізниця».

Централізоване управління парками вантажних вагонів різної форми власності (крім приватних) відповідно до стратегічної політики держави.

Надання послуг з організації перевезень вантажів у вагонах ПАТ «Укрзалізниця» та вагонах інвентарного парку інших адміністрацій.

Організація продажу послуг ПАТ «Укрзалізниця» з перевезення вантажів, організації перевезення вантажів та пов’язаних з ними послуг.

Надання транспортно-експедиторських послуг, погодження в міжнародному сполученні перевезень вантажів за однією накладною, що перевозяться у двох чи більше вагонах.

Організація роботи з формування договірних відносин з питань вантажних перевезень між Укрзалізницею і операторами та власниками рухомого складу, внесення пропозицій з розробки та удосконалення нормативно-правових документів про умови та організацію перевезень вантажів у вагонах, контейнерах і контрейлерах.

Діяльність митного брокера та митного перевізника.

Реалізація маркетингової і тарифної політики з урахуванням кон’юнктури міжнародного транспортного ринку, логістичних схем транспортування вантажів, конкурентоспроможності альтернативних напрямків перевезень та інших факторів, що впливають на обсяги перевезень транзитних вантажів шляхом продажу послуг  за цінами, встановленими тарифною політикою та керівництвом ПАТ «Укрзалізниця», відповідно до чинного законодавства.

 

Керівництво:

В.о. директора Підгородецький Сергій Іванович.

 

 

Контактна інформація:

Адреса: м. Київ, вул. Федорова, 32

Приймальня: тел. (044) 465-10-43, (044) 406-98-72.

Сайт філії: http://uz-cargo.com/

Код ЄДРПОУ 40123465