Друк

Філія "Центр діагностики залізничної інфраструктури" ПАТ "Укрзалізниця"

Короткий опис

Філія є відокремленим підрозділом ПАТ "Укрзалізниця", який не має статусу юридичної особи. Метою діяльності Філії є обстеження та визначення технічного стану залізничних колій, діагностика і випробування контактної мережі та високовольтного електрообладнання, інших об’єктів інфраструктури, експлуатація та ремонт засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання, забезпечення ефективного функціонування та розвитку виробничо-технологічного комплексу залізничного транспорту загального користування.

Основні завдання

Діагностика стану залізничних колій, контактної мережі, високовольтного електрообладнання та інших об’єктів інфраструктури технічними засобами згідно із встановленою періодичністю.

 

Обстеження та здійснення контролю за станом та утриманням інженерних споруд, виконання інженерно-геологічних обстежень, геодезичної зйомки місць "хворого" земляного полотна, періодичний контроль за станом об’єктів земляного полотна, що знаходяться в тяжких інженерно-геологічних умовах, перевірка плану і профілю залізничних колій, складання масштабних схем станцій, неруйнівний контроль рейок мобільними засобами рейкової дефектоскопії.

 

Експлуатація та ремонт засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання.

 

Здійснення контролю технічного стану та аналізу роботи пристроїв автоматичної локомотивної сигналізації, поїзного радіозв’язку, засобів автоматичного контролю технічного стану рухомого складу, світлових покажчиків перегріву букс та мовних інформаторів вагоном-лабораторією.

 

Розроблення нормативної, технічної та технологічної документації.

Керівництво

Директор - Герасим Віталій Дмитрович

Контактна інформація:  

Адреса: 03115, м. Київ, вул. Святошинська, 13.         

Телефон: (044) 309-74-06 (приймальня).

Код ЄДРПОУ 41303988