Друк

Кодекс етики

Прийняття та впровадження Кодексу етики є сучасною вимогою Європейського та Світового бізнесу та однією із важливіших складових світових стандартів доброчесного, прозорого та етичного ведення бізнесу.

Кодекс етики АТ «Укрзалізниця» встановлює базові етичні норми і стандарти ведення бізнесу, якими мають щодня керуватися у своїй діяльності Товариство та співробітники Товариства.

Впровадження Кодексу етики в АТ «Укрзалізниця» направлено на:

зміцнення ділової репутації компанії;
забезпечення прозорості, доброчесності, етичності ведення бізнесу;
розвиток корпоративної культури серед працівників;
забезпечення балансу між інтересами компанії, її власників, працівників та клієнтів;
запобігання неприйнятній поведінці та порушенням;
встановлення контролю за дотримання принципів доброчесності.

В грудні 2018 року Кабінетом Міністрів України (протокол № 51 від 12.12.2018) схвалено План дій з корпоративного управління АТ «Укрзалізниця» (далі – ПДКУ) https://www.uz.gov.ua/about/documents_jsc/. Серед іншого, пунктом 7 ПДКУ заплановано впровадження у АТ «Укрзалізниця» кодексу етики та ділової поведінки як ключового інструменту формування основних цінностей та впровадження їх у повсякденну діяльність Товариства.

АТ «Укрзалізниця» всебічно сприяє просуванню Кодексу етики та забезпечує інформування та навчання співробітників за допомогою інструментів:

дистанційний курс, що є у публічному доступі на Порталі розвитку знань https://elearning.uz.gov.ua/course/view.php?id=42;
очне інформування та навчання;
інформаційні постери та брошури;
FAQ (поширені питання та відповіді).

Ми підтримуємо право будь-якого співробітника або іншої заінтересованої особи висловити свою зацікавленість результатами спільної справи і повідомити про неналежну поведінку:

  • зателефонувати на «гарячу лінію» Товариства 0-800-50-3222;
  • залишити електронне  звернення на офіційному веб-сайті Товариства або надіслати повідомлення на електронну адресу anticor@uz.gov.ua;
  • надіслати листа на поштову адресу Товариства: м.Київ, вул. Єжи Гедройца,5.

Кодекс етики