Друк

Структурний підрозділ

філії «НДКТІ» АТ «Укрзалізниця»

 

«Дніпровське науково-конструкторське технологічне бюро
колійного господарства» 

 

Структурний підрозділ «Дніпровське науково-конструкторське технологічне бюро колійного господарства створене на базі державного підприємства «Науково-конструкторське технологічне бюро колійного господарства Укрзалізниці» (НКТБ ЦП УЗ), яке було засновано 1999 року з метою задоволення потреб підприємств колійного господарства Державної адміністрації залізничного транспорту України та інших підприємств в нормативній, технічній та конструкторсько-технологічній документації на конструкції верхньої будови колії та їх складники, штучні споруди та їх складники, колійні машини та механізми, технології ремонту й поточного утримання колії та штучних споруд, а також для виконання науково-дослідних робіт й захисту інтелектуальної та промислової власності Укрзалізниці у сфері колійного господарства.

 

 

Основні напрямки діяльності:

Відповідно до наказів Укрзалізниці від 20 березня 2000 року № 101-Ц, від 17 червня 2008 року № 290-Ц, вказівки Головного управління колійного господарства Укрзалізниці від 07.05.2012 № ЦП−3/9, Положення про структурний підрозділ Дніпровське НКТБ КГ виконує такі функції:

- бере участь в координації планування та виконання науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт для колійного господарства.

- розробляє нормативну (інструкції, правила, положення, норми, стандарти тощо) та конструкторсько-технологічну (технічні умови, настанови з ремонту, технологічні процеси, технічні завдання, програми та методики випробувань, кресленики тощо) документацію, що стосується конструкції та утримання верхньої й нижньої будови колії та її складників, колійних машин і механізми, технологій, що застосовують в колійному господарстві, методів та засобів діагностування та контролю стану колії.

- виконує експертизу нормативної та конструкторсько-технологічної документації, наведеної в п.2, розробленої іншими організаціями.

- бере участь у роботі комісій з приймання конструкцій верхньої й нижньої будови колії та її складників, колійних машин і механізмів, технологій, що застосовують в колійному господарстві, методів та засобів діагностування та контролю стану колії.

- виконує науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи із створення нових та модернізації існуючих конструкцій верхньої та нижньої будови колії та її складників і технологій, що застосовують в колійному господарстві, для потреб АТ «Українська залізниця» та інших підприємств.

- надає послуги з впровадження у виробництво нових розробок і технологій філіям АТ «Укрзалізниця» та іншим підприємствам.

- виконує патентно-ліцензійні роботи для захисту розроблених бюро об’єктів інтелектуальної власності та на замовлення інших підприємств.

- займається підготовкою до друку нормативної документації АТ «Укрзалізниця» в галузі колійного господарства.

- веде архів нормативної та конструкторсько-технологічної документації, результатів впровадження у виробництво нових розробок і технологій.

 

 

Юридична адреса:

49000, м. Дніпро, пл. Вокзальна, 11-ж

Контакти: Демченко  Сергій Миколайович

тел.  (056) 793 23 60

факс (056) 793 23 50

Lotus Notes: Буриндіна І.О. НДКТІ_ДНКТБКГ_Секр_Дніпро/НДКТІ/DNEPR/UKRZAL

e-mail:   i.buryndina@dp.uz.gov.ua

веб - сторінка: філія «НДКТІ»  АТ «Укрзалізниця»