Друк

Співтовариство Європейських залізниць та інфраструктурних компаній
Community of European Railway and Infrastructure Companies (CER)

Співтовариство європейських залізниць та інфраструктурних компаній  - це міжнародна некомерційна організація, яка  об'єднує понад 70 залізниць та компаній залізничної інфраструктури країн Європейського Союзу, країн-кандидатів ЄС (Македонія, Чорногорія, Сербія, Туреччина), країни Західних Балкан, а також Норвегії та Швейцарії. На правах партнерів в організації беруть участь компанії  Грузії, Ізраїлю, Японії, Молдови та України.

Основною метою діяльності Співтовариства є представництво інтересів членів організації у Європейському Парламенті, Європейській комісії і Раді Євросоюзу, а також в інших політичних та транспортних інституціях, ведення діалогу з органами влади з метою покращення бізнесового та регуляторного середовища в галузі залізничних перевезень.

В рамках організації за напрямками діяльності працює 14 робочих груп, а саме: з вантажних перевезень, пасажирських перевезень, інфраструктури, економіки та оподаткування, навколишнього середовища та стратегії енергетики, інтероперабельності, митних питань тощо.

АТ «Укрзалізниця» бере участь в організації в якості партнера з 2016 року.

Більш детальна інформація на сайті: http://www.cer.be/