Друк

Регіональна філія "Південна залізниця"

Виробничий підрозділ «Харківська дирекція залізничних перевезень»
(057) 724-32-64, 724-50-70
електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 4 розряду 
складач поїздів 4 розряду
Виробничий підрозділ
«Полтавська дирекція залізничних перевезень»

 (0532) 51-31-20, (0532) 51-31-21
черговий по залізничній станції Вили
диспетчер маневровий залізничної станції Гребінка
прийомоздавальник вантажу та багажу станції Золотнишине
складач поїздів Роменського вузла
агент комерційний станції Прилуки 
Виробничий підрозділ
«Куп’янська дирекція залізничних перевезень»

  (057) 42-7-31-20
черговий по залізничній станції Кислівка
черговий по залізничній станції Радьківські Піски 
Виробничий підрозділ
«Електровозне депо Харків-Головне»
 (057) 724-22-29
машиніст крана автомобільного 6 розряду
Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Основа»
 (057) 729-22-29
електрозварник ручного зварювання
електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
машиніст крана на залізничному ходу
слюсар з ремонту рухомого складу
слюсар з огляду та ремонту локомотивів на ПТО
токар
Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Полтава» 
(0532) 51-20-25
слюсар з ремонту рухомого складу 3 розряду
коваль ручного кування 3 розряду
Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Кременчук»
 (0536) 76-22-29
помічник машиніста електровоза   
помічник машиніста електровоза   
слюсар з огляду та ремонту локомотивів на пунктах технічного обслуговування 4 розряду (або слюсар з ремонту рухомого складу 4 розряду
Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Ромни»
 (0548) 7-38-39
помічник машиніста тепловоза 
Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Лозова» 
(0574) 55-62-29
слюсар з ремонту рухомого складу 3 розряду
слюсар-інструментальник 3 розряду (посада для інваліда)
Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Харків-Сортувальний»
 (057) 724-62-29
слюсар з ремонту рухомого складу 
оператор котельні 
помічник машиніста тепловоза
Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Гребінка»
 (05359) 95-2-29
токар 4 розряду
токар 5 розряду
машиніст - інструктор локомотивних бригад
машиніст - інструктор локомотивних бригад
фрезерувальник 5 розряду
Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Куп'янськ» 
(0574) 27-23-78
помічник машиніста електровоза
Виробничий підрозділ «Харківська дистанція колії»
 (057) 724-22-19
монтер колії 2 розряду
маляр 5 розряду 
оператор дефектоскопного візка 4 розряду
Виробничий підрозділ «Ізюмська дистанція колії»
 (05743) 2-24-75
монтер колії (4 посади, с. Ізюм, с.Зміїв, Ізюмський р-н)
водій автотранспортних засобів
бригадир (звільнений) з поточного утримання й ремонту колій та штучних споруд (5 посад - ст. Жихор, ст. Зміїв, ст. Занки, ст. Закомельська, ст Балаклія)
майстер шляховий ст. Циганська
черговий по переїзду ст. Занки
Виробничий підрозділ «Основ’янська дистанція колії»
(057) 729-22-19
монтер колії по ст. Основа
монтер колії по ст. Тернова
монтер колії по ст. Харків - Балашовський
монтер колії по ст. Індустріальна
бригадир (звільнений) з поточного утримання й ремонту колій та штучних споруд по ст. Основа
бригадир (звільнений) з поточного утримання й ремонту колій та штучних споруд по ст. Безлюдівка
Виробничий підрозділ «Смородинська дистанція колії»
 (054) 586-12-19
водій автотранспортних засобів
Виробничий підрозділ «Люботинська дистанція колії»
 (057) 741-82-39
монтер колії 2 розряду м. Люботин (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду м. Люботин (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду  м. Люботин (посада для інваліда)
черговий по переїзду 2 розряду смт. Манченки  
монтер колії 2 розряду с. Шлях (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду смт. Ков'яги 
монтер колії 2 розряду смт. Ков'яги 
черговий по переїзду 2 розряду смт. Ков'яги 
черговий по переїзду 2 розряду смт. Ков'яги 
монтер колії 2 розряду с. Водяне  (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду с. Новоселівка  (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду с. Новоселівка  (посада для інваліда)
Виробничий підрозділ «Полтавська дистанція колії» 
 (0532) 51-22-19
монтер колії 3 розряду 4 лінійного відділку (посада для інваліда)
монтер колії 3 розряду укрупненої бригади з планово-попереджувальних робіт дільниці Полтава-Ромодан (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду 2 лінійного відділку
монтер колії 2 розряду 14 лінійного відділку
монтер колії 2 розряду 6 лінійного відділку
монтер колії 2 розряду 12 лінійного відділку
монтер колії 2 розряду укрупненої бригади з планово-попереджувальних робіт дільниці Полтава-Красноград
монтер колії 2 розряду 9 лінійного відділку
монтер колії 2 розряду 10 лінійного відділку
монтер колії 2 розряду 11 лінійного відділку
монтер колії 2 розряду 13 лінійного відділку
Виробничий підрозділ «Красноградська дистанція колії» 
 (05744) 7-40-57
монтер колії 2 розряду станція Красноград (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду станція Красноград (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду станція Красноград (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду станція Красноград (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду станція Берестовеньки (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду станція  Берестовеньки (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду станція  Берестовеньки (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду станція Балки (посада для інваліда)
Виробничий підрозділ «Куп'янськ-Вузлова дистанція колії»
 (05742) 7-30-19
монтер колії 2 розряду ст. Тропа
монтер колії 2 розряду ст. Старовірівка
монтер колії 2 розряду ст. Первомайське
монтер колії 2 розряду ст. Гракове
монтер колії 2 розряду ст. Скрипаї
монтер колії 4 розряду (посада для інваліда) ст. Радьківські -Піски
монтер колії 4 розряду (посада для інваліда) ст. Куп'янськ-Вузловий
монтер колії 4 розряду (посада для інваліда) ст. Старовірівка
монтер колії 4 розряду (посада для інваліда) ст. Первомайське
сигналіст 3 розряду (посада для інваліда) ст. Куп'янськ-Вузловий
Виробничий підрозділ «Гребінківська дистанція колії»
 (05359) 9-52-19
водій автотранспортних засобів (автобусів, габаритна довжина від 5 до 6,5 м) ГАЗ-66 НЗАЗ довжиною 5,5 м
машиніст незнімної дрезини 6 розряду (ДГКу)
помічник машиніста незнімної дрезини 5 розряду (ДГКу)
монтер колії 2 розряду
монтер колії 2 розряду
монтер колії 2 розряду
монтер колії 2 розряду
монтер колії 2 розряду
монтер колії 2 розряду
машиніст залізнично-будівельних машин 6 розряду (ПМГ)
Виробничий підрозділ
«Основ'янська колійна машинна станція»
 (057) 729-25-69
маляр
монтер колії 2 розряду
слюсар - електрик
складач поїздів
Виробничий підрозділ «Харків-Сортувальна колійна машинна станція»
(057) 724-62-73
монтер колії 4 розряду 
монтер колії 3 розряду 
машиніст залізнично-будівельних машин 5 розряду (машиніст колієукладального крану УК-25)
машиніст бульдозеру (будівельні роботи) Т-170 (125кВт) 
Виробничий підрозділ «Полтавська колійна машинна станція»
 (0532) 51-23-51
монтер колії 3 розряду
Виробничий підрозділ «Люботинська колійна машинна станція» 
 (057) 724-82-87
монтер колії 2 розряду
монтер колії 2 розряду
монтер колії 2 розряду
монтер колії 2 розряду
монтер колії 2 розряду
монтер колії 3 розряду
машиніст бульдозера (будівельні роботи) 6 розряду
водій навантажувача 6 розряду
водій автотранспортних засобів
Виробничий підрозділ
«Харківська дистанція захисних лісонасаджень»
 (057) 724-12-11
лісоруб 3 розряду м. Харків (посада для інваліда)
лісоруб 3 розряду м. Красноград
водій автотранспортного засобу м. Харків
машиніст автовишки та автогідропідіймача м. Харків
тракторист 4 розряду м.Зміїв
озеленювач 3 розряду м. Люботин (на час соціальної відпустки основного працівника)
прибиральник службових приміщень м. Харків
Виробничий підрозділ
«Сумська дистанція захисних лісонасаджень»
(0542) 719-348 
лісоруб 3 розряду (посада для інвалідів)
лісоруб 3 розряду (посада для інвалідів)
лісоруб 4 розряду Сумської виробничої дільниці
лісоруб 5 розряду Сумської виробничої дільниці
лісоруб 4 розряду Кириківської виробничої дільниці
тракторист 5 розряду Кириківського лісорозсадника
Виробничий підрозділ
«Лубенська дистанція захисних лісонасаджень» 
(0536) 19-63-19
тракторист 4 розряду Полтавської виробничої дільниці
Виробничий підрозділ
«Кременчуцький рейкозварювальний поїзд» 
(0536) 76-34-26
шліфувальник 3 розряду м. Кременчук
шліфувальник 3 розряду м. Кременчук
шліфувальник 3 розряду м. Кременчук
водій автотранспортних засобів (вантажного автомобілю в/п 29 т)  м. Кременчук
зварник на машинах контактного (пресового) зварювання 5 розряду  м. Кременчук
машиніст колійних машин (рейковозний спецсклад) 4 розряду  м. Кременчук
машиніст колійних машин (рейковозний спецсклад) 4 розряду  м. Кременчук
Виробничий підрозділ «Харківський мостобудівний поїзд»
 (057) 729-13-79
монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій 3 розряду
Виробничий підрозділ «Вагонне депо Харків-Сортувальний»
(057) 724-61-03
слюсар з ремонту рухомого складу 4 розряду
електрогазозварник 4 розряду
складач поїздів 4 розряду
токар 5 розряду
оператор котельні 4 розряду
водій автотранспортних засобів (легкового автомобіля, об’єм двигуна від 1,8 л до 3,5 л)
слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка) 4 розряду
Виробничий підрозділ «Вагонне депо Основа» 
(05742) 7-22-26; 7-24-03
оглядач-ремонтник вагонів 4-го розряду
оглядач-ремонтник вагонів 4-го розряду (робоче місце для інваліда)
оглядач-ремонтник вагонів 5-го розряду
електрозварник ручного зварювання
електрозварник ручного зварювання (робоче місце для інваліда)
токар 
фрезерувальник 
слюсар з ремонту рухомого складу 
Виробничий підрозділ «Вагонне депо Полтава» 
 (0532) 51-22-58
слюсар з ремонту рухомого складу 5 розряду
електрогазозварник 4 розряду
Виробничий підрозділ «Вагонне депо Кременчук»
  (0536) 76-22-58
оглядач-ремонтник вагонів 5 розряду ПТО ст. Кременчук
слюсар з ремонту рухомого складу 4 розряду (Кременчук)
електрозварник ручного зварювання 4 розряду ППВ ст. Золотнишине
електрогазозварник 4 розряду ППВ ст. Кременчук
Виробничий підрозділ «Ремонтне вагонне депо Куп’янськ»  
 (057) 42-7-22-58
слюсар-ремонтник 4 розряду
Виробничий підрозділ «Експлуатаційне вагонне депо Куп’янськ»
 (05742) 7-22-26, 7-24-03
слюсар-ремонтник 4 розряду
Виробничий підрозділ «Харківська дистанція електропостачання»
(057) 724-22-69
електромонтер контактної мережі 3 розряду (посада для інваліда)
Виробничий підрозділ «Сумська дистанція електропостачання»
 (0542) 71-91-61
електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередач 4 розряду Смородинського району електропостачання
Виробничий підрозділ «Полтавська дистанція електропостачання»
 (0532) 51-37-48
електромонтер контактної мережі 3 розряду району контактної мережі ст. Полтава Південна
електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі 3 розряду Полтавського району електропостачання
електромонтер тягової підстанції 4 розряду тягової підстанції Гребінка
електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі 3 розряду Гребінківського району електропостачання
електромонтер контактної мережі 3 розряду Гребінківського району контактної мережі 
Виробничий підрозділ «Куп’янська дистанція електропостачання»
(05742) 7-22-69
електромонтер контактної мережі 3 розряду 
Виробничий підрозділ «Лозівська дистанція електропостачання»
(0574) 5-62-69
електромонтер контактної мережі 4 розряду району контактної мережі ст. Трійчате
електромонтер контактної мережі 4 розряду району контактної мережі ст. Біляївка
електромеханік тягової підстанції ст. Ліхачове
електромонтер тягової підстанції  ст. Ліхачове
Виробничий підрозділ «Основ’янська дистанція електропостачання» 
 (0572) 729-22-69
електромонтер контактної мережі 6 розряду Циганського району контактної мережі
електромонтер контактної мережі 3 розряду Зміївського району контактної мережі
начальник дистанційної майстерні
машиніст бурильно-кранової самохідної машини 5 розряду
Виробничий підрозділ
«Кременчуцька  дистанція електропостачання»

(0536) 76-22-69
електромонтер тягової підстанції 5 розряду
електромонтер контактної мережі 3 розряду
Виробничий підрозділ
«Харківська дистанція сигналізації та зв’язку» 

(057) 724-22-49
машиніст незнімної дрезини 6 розряду
електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування 5 розряду
Виробничий підрозділ
«Лозівська дистанція сигналізації та зв’язку» 
(05745) 56-2-49
електромеханік КВП СЦБ ст. Лозова (посада для інваліда)
електромеханік дільниці ЛАЗ ст. Лозова (посада для інваліда)
прибиральник виробничих приміщень поста ЕЦ ст. Мерефа (посада для інваліда)
електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування 7 розряду поста ЕЦ ст. Мерефа
електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування 4 розряду КВП СЦБ ст. Лозова
електромеханік дільниці сигналізації, централізації та блокування Красноград-Широкий 
електромеханік дільниці АЛСН ст. Лозова
Виробничий підрозділ
«Основ’янська дистанція сигналізації та зв’язку» (057) 729-22-59, 729-41-49
машиніст мотовозу 5 розряду станція Основа
електромеханік (з обслуговування та ремонту пристроїв сигналізації, централізації та блокування) станція Харків-Пасажирський (посада для інваліда)
електромеханік (з обслуговування та ремонту пристроїв сигналізації, централізації та блокування) станція Харків-Пасажирський (посада для інваліда)
електромеханік (з обслуговування та ремонту пристроїв сигналізації, централізації та блокування) станція Основа (посада для інваліда)
електромеханік (з обслуговування та ремонту пристроїв сигналізації, централізації та блокування) станція Балаклія (посада для інваліда)
електромеханік (електрозв’язку) станція Харків-Балашовський (посада для інваліда)
електромеханік (з обслуговування та ремонту пристроїв сигналізації, централізації та блокування) станція Харків-Сортувальний
електромеханік (з обслуговування та ремонту пристроїв сигналізації, централізації та блокування) станція Харків-Сортувальний
електромеханік (з обслуговування та ремонту пристроїв сигналізації, централізації та блокування) станції Новожанове, Куряж
електромеханік (електрозв’язку) станція Харків-Левада
електромеханік (електрозв’язку) станція Основа
електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування 5 розряду станція Основа
електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування 5 розряду станція Харків-Сортувальний
електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування 5 розряду станція Ізюм
електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування 4 розряду станція Основа
слюсар з механоскладальних робіт станція Основа
Виробничий підрозділ
«Полтавська дистанція сигналізації та зв’язку»
(0532) 51-22-49
електромеханік (дільниця СЦБ Супрунівка-Решетилівка (включно)) 
водій автотранспортних засобів
Виробничий підрозділ
«Сумська дистанція сигналізації та зв’язку»
(0542) 719-449
електромеханік
Виробничий підрозділ
«Кременчуцька дистанція сигналізації та зв’язку»
(0536) 76-22-49
електромеханік СЦБ (посада для інваліда)
електромеханік СЦБ (посада для інваліда)
електромеханік СЦБ (посада для інваліда)
електромеханік зв’язку (посада для інваліда)
електромеханік зв’язку (посада для інваліда)
Виробничий підрозділ
«Гребінківська дистанція сигналізації та зв’язку»
(05359) 9-52-49
електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування 4 розряду станції Прилуки
електромонтер з ремонту та обслуговування апаратури та пристроїв зв'язку 4 розряду станції Ромни
електромеханік поста електричної централізації ст. Ромодан
Виробничий підрозділ
«Куп’янська  дистанція сигналізації та зв’язку»
 (05742) 7-37-13
електрогазозварник
Виробничий підрозділ
«Харківський головний матеріально-технічний склад»
 (057) 729-39-56
вантажник
водій навантажувача 4 розряду
Виробничий підрозділ
«Лозівська база служби матеріально-технічного забезпечення»
 (05745) 5-50-53
газорізальник 3 розряду  (на зовнішніх роботах) Лозівської бази
сторож Лозівської бази
Виробничий підрозділ «Полтавська механізована дистанція навантажувально-розвантажувальних робіт» 
(0532) 51-45-32
водій автотранспортних засобів ст. Полтава
машиніст крана (кранівник) 5 р. ст. Полтава
машиніст крана автомобільного 6 р. ст. Полтава
машиніст крана (кранівник) ст. Кременчук
слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) 5 р. ст. Кременчук
вантажник ст. Пирятин
вантажник ст. Прилуки
водій навантажувача 6 р. ст. Прилуки
водій навантажувача  6 р. ст. Ромни
машиніст крана (кранівник)  5 р. ст.Ромни
машиніст вагоповірочного вагона 6 р. ст. Ромни
мийник-прибиральник рухомого складу 3 р.  ДПС
начальник дільниці ст. Полтава
слюсар з ремонту та обслуговуванню перевантажувальних машин 5 р. ст. Полтава
Виробничий підрозділ «Моторвагонне депо Харків» 
(057) 729-24-26
слюсар з ремонту рухомого складу 3 розряду
маляр 3 розряду
помічник машиніста електропоїзда
Виробничий підрозділ «Моторвагонне депо Полтава»
 (0532) 51-41-90
складач поїздів 4 розряду
слюсар-сантехнік 4 розряду
Виробничий підрозділ «Моторвагонне депо Люботин» 
(057) 741-20-75, 724-82-29
слюсар з ремонту рухомого складу 3 розряду 
слюсар з ремонту рухомого складу 6 розряду
Виробничий підрозділ
«Харківський  загін воєнізованої охорони»
 (057) 724-20-96
стрілець воєнізованої охорони на залізничному транспорті
Виробничий підрозділ «Полтавський  загін воєнізованої охорони»
(0532) 51-41-59
cтрілець 3 розряду ст. Полтава-Південна
cтрілець 3 розряду ст. Гребінка
cтрілець 3 розряду ст. Кременчук
провідник (вожатий) службових собак ст. Полтава-Південна
Структурний підрозділ «Харківська автобаза»
(057) 724-67-60
слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 5 розряду
слюсар-сантехник, дільниця технічного обслуговування
водій автотранспортних засобів (вантажного автомобіля)
машиніст екскаватора одноковшового 5 розряду
Структурний підрозділ
«Санаторій імені Миколи Гоголя» м. Миргород
 (05355) 4-66-71
механік з ремонту устаткування Полтавська область м. Миргород
кухар Полтавська область м. Миргород
Структурний підрозділ
«Харківський центр професійної освіти»
 (057) 741-23-10; (057) 7248-707
прибиральник виробничих приміщень
Структурний  підрозділ «Харківська друкарня»
 (057) 724-23-70
економіст з фінансової роботи 2 категорії
копіювальник друкарських форм 4 розряду
електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 5 розряду