Відобразити питання за категоріями:
Категорії:
Шукати текст (не обов'язкове):


  31.05.2010 10:38:00 Максим
  Пропозиції з покращення сервісу
  Я считаю очень удобным возможность приобрести билет по интернету. не раз использовал данную услугу. Было бы замечательно ещё и иметь возможность получить в кассе не только сам проездной документ, но и документ подтверждающий оплату комисии за приобритение через интернет. Обычно это 10% стоимости билета. Мне как человеку командировочному это очень актуально.
  Відповідь: Уважаемый Максим! Доводим до Вашего сведения, что услуга бронирования и оформления с отложенной печатью предоставляется ООО Експрес-2, соответственно выдать чек за предоставленную услугу обязан предоставитель услуг. Укрзализныця же предоставляет транспортные услуги на основании бланка строгого учета, который принимается бухгалтериями всех типов предприятий и учреждений. Ваши предложения рекомендуем направить предоставителю услуг e_kvitok@uz.gov.ua

  31.05.2010 09:34:59 наталья
  Обслуговування на вокзалах/станціях
  как обьяснить дискриминацию к жителям всей украины кроме киева наличие мест по киеву полно от конечной станции а по другим станциям компютер не дает наличие мест соответственно взять билет предварительно невозможно с нужной станции остается только с конечной а это переплата ощутимая
  Відповідь: Шановна пані Наталя! Ваше звернення щодо можливості попереднього оформлення проїзних документів у квиткових касах вокзалу станції Олександрія (Одеської залізниці) на поїзда, які курсують зі станції Київ-Пассажирський (Південно-Західної залізниці), уважно розглянуте керівництвом пасажирської служби. Інформуємо Вас, що станція Олександрія є проміжною станцію на маршруті прямування наступних поїздів: №40 “Київ-Севастополь”, №84 “Київ-Маріуполь”, №222 “Київ-Керч”, №166 “Київ-Дніпропетровськ”, №72 “Київ-Запоріжжя”, №76 “Київ-Кривий Ріг”, №18 “Київ-Адлер”, №80 “Київ-Дніпропетровськ”, №248 “Київ-Євпаторія”. Для попереднього оформлення проїзних документів від будь-якої станції на маршруті прямування даних поїздів, у т.ч. станції Олександрія, фахівцями Південно-Західної залізниці виділено норму місць у відповідні купейні та плацкартні вагони. В інших вагонах попередній продаж проїзних документів можливий тільки від станції відправлення, тобто ст.Київ-Пассажирський, а на проміжних станціях оформлення проїзду здійснюється (при наявності вільних місць) лише після відправлення поїзду від початкової станції маршруту. У зв’язку з тим, що у Вашому зверненні не зазначено конкретних даних (дата відправлення, номер поїзду, маршрут поїздки, тощо), провести детальне службове розслідування та прийняти відповідні заходи не уявляється можливим.

  31.05.2010 09:34:28 Владимир
  Інше
  Подскажите, когда появятся билеты на поезд 90 Днепропетровск-Симферополь на 5 июля. До этой даты осталось уже меньше 40 дней, а билетов до сих пор нет в продаже.Почему так получается?
  Відповідь: Шановний Володимире ! Розпорядженням Укрзалізниці від 12.05.2010 з технічних причин був закритий продаж проїзних документів з 26 червня на ряд поїздів, у тому числі на поїзд №90/89 Дніпропетровськ - Сімферополь. Розпорядженням від 01 червня продаж проїзних документів на всі поїзда відкритий.

  31.05.2010 09:27:40 Максим
  Інше
  Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, скільки на сьгоднішній день коштує квиток у поїзді № 254 Сімферополь-Новосибірськ. Цікавить плацкарт та купе! І чи є зараз квитки у наявності?
  Відповідь: http://www.e-kvytok.com.ua/wps/myportal

  30.05.2010 23:15:42 денис
  Обслуговування у поїздах далекого сполучення
  Здрастуйте! скажіть, будь ласка, коли буде відкритий продаж квитків на поїзд номер 40 сполученням Київ-Севастополь на 2 липня??? Завтра вже буде 33 доби до відправлення цього поїзду, а досі на нього не продають квитки і ніхто не може чітко сказати, коли почнеться продаж! Ви вимагаєте від пасажирів дотримання правил, встановлених Укрзалізницею, а САМІ Ж ПОРУШУЄТЕ СВОЇ ЖЕ ПРАВИЛА. Згідно з правилами, попередній продаж на квитки здійснюється за 45 ДІБ до відправлення поїзду - а на цей потяг досі квитки не реалізуються!!!!!!!!!!!!!
  Відповідь: Шановний Денисе ! Розпорядженням Укрзалізниці від 12.05.2010 з технічних причин був закритий продаж проїзних документів з 26 червня на ряд поїздів, у тому числі на поїзд №40/39 Севастополь - Київ. Розпорядженням від 01 червня продаж проїзних документів на всі поїзда відкритий.

  30.05.2010 22:53:49 Сергій
  Зміни графіка руху
  Скажіть, будь-ласка, чому не можна зробити зупинку ел. №843 чи ел. №811 по ст. Заворичі. У приміському напрямку по даній станції з 6:33 до 9:41 (БІЛЬШ, НІЖ ТРИ ГОДИНИ!!!) в напрямку до Києва нема ні однієї електрички. Людям дуже важко (взагалі неможливо) добиратися до роботи чи навчання. Хіба на 20 сек. так важко зробити зупинку на станції Заворичі.
  Відповідь: Повідомляємо, що з 05.06.10р. електропоїзду підвищеного комфорту № 812/811 Шостка-Київ буде призначено зупинку по ст.Заворичі. Призначити зупинку електропоїзду підвищеного комфорту № 844/843 Неданчичі-Київ по ст.Заворичі немає технічної можливості.

  30.05.2010 22:13:36 Ліля
  Зміни графіка руху
  Шановні залізничники! Скажіть, будь-ласка, чим ви керуєтесь при зміні графіку поїздів? Наприклад, між Івано-Франківськом та Чопом курсує єдиний поїзд і той по парних датах. Було зручно, оскільки він прибував так, що можна було зловити поїзд до Будапешту. Тепер завдяки вашій "чудовій" зміні він прибуває в Чоп о 12 дня, що дає варіант - чекати 2 години на наступний поїзд до Будапешту, ще й з двома пересадками. Цікаво, ви будете компенсовувати додаткові витрати і потрачений впусту час, адже за таким графіком замість 11 дня людина прибуває в Будапешт о 19.00! Це означає, що потрібно на цілий день раніше виїжджати, або переплачувати і виїжджати зі Львова. Поясність причину зміни графіку поїзда Ужгород-Чернівці. Бажано переконливе обгрунтування.
  Відповідь: Шановна п. Ліліє! Повідомляємо, що поїзд №626/625 відмінено по причині низького пасажиропотоку та економією експлуатаційних витрат залізниці. У зв"язку з цим, залізницею було призначено курсування трьох безпересадкових вагонів сполученням Ужгород - Чернівці в складах поїздів №108/603-604/107

  30.05.2010 21:24:22 Андрей
  Інше
  Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, в чем причина отмены электротяги на участке Конотоп-Ворожба??????????? Заранее благодарен.
  Відповідь: Повідомляємо, що відкриття руху на електротязі на дільниці Ворожба-Конотоп заборонено, а встановлено графік руху поїздів при експлуатації тепловозною тягою. Графік руху дизель-поїздів на дільниці Конотоп-Ворожба вивішено на всіх станціях та зупиночних пунктах даної дільниці.

  30.05.2010 21:21:06 Мирослав
  Зміни графіка руху
  Я проживаю за 20км. від районного центру м. Коломия, с-щі Гвіздець, від обласного центру м.Івано-Франківськ 90км. Через наше селище, яке межує з населами пунктами ще двох районів, проїзджало два приміських поїзди: Коломия – Заліщики № поїзда 6452 , який їхав за зручним графіком, бо після приїзду в м.Коломию зразу відправлявсяся приміський поїзд о 15.57 на Івано-Франківськ № поїзда 5651, який слідував прямим маршрутом і прибуває на місце призначення о 16.58 год. і діти завчасно могли добратися до гуртожитків. В мене два сини навчаються в обласному центрі і згадані поїзди були зручним транспортом для проїзду до місця навчання . Таких людей дуже багато з населених пунктів м.Городенки і Городенківського р-ну, Коломийського р-ну, а також Снятинського р-ну нашої області, де з віддалених сіл автобус підвозить людей в с-ще Гвіздець, до залізнодорожного вокзалу. В деякі дні, у вагонах небуло де стояти. Мою сім"ю і моїх знайомих прикро вразила звістка про те, що з 30.05.2010року один приміський поїзд Городенка – Коломия № поїзда 6454 їхати не буде, а другий приміський поїзд №6452 Заліщики - Коломия, який відправлявся на Коломию з с-ща Гвіздець в 15.00 год. буде відправлятися о 18.10 год. у час, який нікому не вигідний. Звертаюся до Вас від імені односельчан, чому, при прийнятті таких рішень, яке важливе майже для кожного місцевого жителя, не беруться до уваги їхні думки , рішення місцевих виконавчих Рад. Невже поїзди які їздили не один десяток років з вигодою для людей, сьогодні керівництвом залізниці не враховуються? Так, поїздами їхало багато людей з пільгами та студенти, але ж пільги їм надала держава?
  Відповідь: Шановний Мирославе Дмитровичу ! Повідомляю, що згідно проведеного аналізу було встановлено, що населеність поїзда №6451 Заліщики – Коломия в середньому складала 10-15% Середньодобовий дохід від продажу квитків становив 56 грн., при цьому вартість експлуатації вказаних поїздів складала понад 4 тис.грн. в добу. Тому з метою виключення невиправданих експлуатаційних витрат було прийнято рішення на новий графік руху відмінити курсування даного поїзда. Одночасно інформую, що на вказаній дільниці залишились курсувати поїзди №6452/6451 сполученням Коломия – Заліщики відправленням із Коломиї 8.55 год., Гвіздець 9.40 год., прибуття в Заліщики 12.01 год.; зворотно відправлення із Заліщиків 15.50 год., Гвіздець 18.05-18.07 год, прибуття в Коломию 18.50 год. Слід звернути увагу, що Львівська залізниця несе значні збитки через перевезення пільгових категорій громадян в поїздах приміського сполучення. На основі статті 9 Закону України “Про залізничний транспорт” дані збитки повинні відшкодовуватись з бюджету обласними державними адміністраціями. Але, не зважаючи на це, відшкодовується лише частина витрат, які несе залізниця. Так, за січень-квітень 2010 року по по Івано-Франківській області перевезено 235 тис. пасажирів на суму 1,5 млн.грн. Фактично отримано компенсації за пільговий проїзд 486 тис.грн. Враховуючи викладене, залізниця не має можливості відновити курсування приміського поїзда № 6451 Заліщики – Коломия відправленням із Заліщик 12.50 год, станція Гвіздець 15.00 год.

  30.05.2010 20:04:50 Катерина
  Інше
  Добрий день нам нема до кого бiльше звернутися окрiм Вас. Ми працiвники Приднiпровскоi залiзницi провiдники пасажирських вагонiв,а саме ЛВЧД1, яке знаходиться за адресою: м. Днiпропетровськ проспект Каланiна 42а. У нас до Вас питання: З якого приводу на тереторii нашого депо проводиться ВIДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ????????????
  Відповідь: Шановна Катерино Станіславівно ! Ваше звернення розглянуте за належністю в пасажирській службі Придніпровської залізниці. Повідомляємо Вам, що з метою надійного забезпечення схоронності рухомого складу, обладнання і матеріальних цінностей та на виконання наказу від 06.03.2007 №ЦЗ-1/313, на території Дніпропетровського пасажирського вагонного депо встановлені відеокамери для відеоспостереження, але на теперішній час вони відключені. Про можливість проведення відеоспостереження на території депо розміщені оголошення.
Попередня 1... 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 ...1358 Наступна