Друк

Актуальна тема

28.12.2018

Укрзалізниця призначила на зимові свята вже 39 додаткових поїздів

Укрзалізниця збільшила кількість додаткових поїздів на зимові свята. Зокрема, призначено додатковий поїзд № 285/276 Дніпро – Львів та відкрито продаж квитків на рейс поїзда № 219 Київ – Івано-Франківськ – Чернівці, що відбудеться 30 грудня. Загалом на зимові свята призначено вже 39 додаткових поїздів на 311 рейсів.
28.12.2018

Капітальний ремонт мосту через річку Мокра Московка в Запорізькій області дозволить прискорити рух поїздів та доставку вантажів до підприємств Маріуполя, – Євген Кравцов

Сьогодні, 28 грудня 2018 року, в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов офіційно відкрив після капітального ремонту рух залізничним мостом через річку Мокра Московка на перегоні Передаточна – Ростуща, що в Запорізькій області. Відтепер поїзди оновленим мостом курсуватимуть зі швидкістю 80-100 км/год, а не до 40 км/год, як це було майже чотири попередні десятиліття.
28.12.2018

Відновлена торік в Укрзалізниці програма житлового будівництва дає свої результати: у 2018 році збудували 63 квартири для сімей залізничників, – Євген Кравцов

Сьогодні, 28 грудня 2018 року, в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов під час робочої поїздки до міста Синельникове, що на Дніпропетровщині, оглянув дві новозбудовані секції, загалом на 56 квартир, другої черги 100-квартирного житлового комплексу по вул. Чехова, 4. Нагадаємо, що першу чергу цього комплексу на 44 квартири було введено в експлуатацію у грудні минулого року.
27.12.2018

Висока активність, значний попит та широке коло учасників – перші підсумки аукціонів з продажу послуг з використання вагонів власності Укрзалізниці, – Євген Кравцов

27 грудня 2018 року стартували перші аукціони з продажу послуг з використання вагонів власності АТ «Укрзалізниця» на електронних майданчиках ProZorro.Продажі. Кількість компаній, які зареєструвалися для участі в аукціонах, ціна на послуги, встановлена за результатами аукціонів, засвідчили, що ринок сприймає ці торги як ефективний, доступний, транспарентний механізм розподілу та визначення об’єктивної плати за користування вагонним парком Укрзалізниці. Про це за підсумками перших аукціонів у системі ProZorro.Продажі заявив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.
27.12.2018

Минулої доби понад 8 тисяч залізничників працювали над очищенням від снігу колій, станцій та пасажирських платформ

Минулої доби по всій території України тривали роботи з прибирання снігу на залізничній інфраструктурі. На станціях, платформах та коліях загалом працювали понад 8 тисяч працівників, снігоборотьба не припинялася й вночі. Була задіяна спецтехніка – 49 машин.