Друк

Актуальна тема

28.03.2012

У швидкісних поїздах харчування пасажирів мають організовувати професійні компанії

Укрзалізниця шукає партнерів для надання послуг пасажирам у швидкісних поїздах. Зокрема, йдеться про організацію харчування пасажирів під час подорожі. Оголошено відбір компанії для надання кейтерінгових послуг в 10 електропоїздах виробництва Hyundai з можливістю поповнення запасів на станціях Київ, Донецьк, Харків, Львів, Дніпропетровськ та 2 електропоїздах виробництва Skoda - на станціях Харків, Донецьк.
27.03.2012

Залізнична медицина буде збережена у структурі залізничного транспорту після реформування галузі

У відповідності Закону України «Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування» усі заклади галузевої медицини увійдуть до складу новоствореного Товариства.
26.03.2012

У Харків доставлений перший із двох двоповерхових електропоїздів «Шкода» (ФОТО)

У неділю 25 березня у Харків доставлений перший із двох двоповерхових електропоїздів «Шкода», придбаних Південною залізницею. Другий електропоїзд «Шкода» прибуде в середині квітня. Електропоїзд прибув на станцію Харків-Сортувальний, у ремонтно-екіпірувальне депо вагонної дільниці №1, у якому буде проходити технічне обслуговування новий рухливий склад виробництва «Шкода», «Хюндай» і Крюківского вагонобудівного заводу. У найближчі дні «Шкода» пройде необхідні митні процедури, потім – пуско-налагоджувальні роботи і підготовку до іспитів.
26.03.2012

На станції Київ-Пасажирський встановлено термінал для друку проїзних документів, замовлених через Internet

Наразі впроваджено в дослідну експлуатацію термінал самообслуговування з друку проїзних документів, оформлених через мережу Internet. Дослідний зразок спеціалізованого автомата вставлено на станції Київ-Пасажирський поруч з касою для обслуговування пасажирів, які придбали проїзні документи через систему «Е-Квиток».
26.03.2012

В районі ст.Дарниця будується високотехнологічний центр з обслуговування швидкісних міжрегіональних електропоїздів (ФОТО)

До кінця травня - на початку червня цього року в районі ст. Дарниця залізничники планують ввести в експлуатацію ремонтно-екіпірувальний цех та сучасний вагономийний комплекс – це перший етап будівництва сучасного високотехнологічного центру з обслуговування швидкісних міжрегіональних електропоїздів (комплекс технічної пасажирської станції Київського залізничного вузла). Хід робіт 23 березня проінспектував Віце-прем’єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков у супроводі генерального директора Укрзалізниці Володимира Козака та начальника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина.