Друк

Актуальна тема

01.02.2012

Укрзалізниця: відміна курсування певних поїздів не означає втрату транспортного сполучення між містами

Укрзалізниця проаналізувала маршрути курсування пасажирських поїздів на предмет визначення попиту, економічної доцільності та технічних можливостей здійснення пасажирського руху. На підставі даних, отриманих з використанням автоматизованої системи аналізу пасажиропотоку (кількості пасажирів у кожному поїзді, зручності графіку руху, зупинок, часу на посадку-висадку) та з метою зменшення збитків у пасажирських перевезеннях, Укрзалізниця переглянула розклад руху на деяких напрямках.
01.02.2012

Укрзалізниця оновила корпоративний сайт

Державна адміністрація залізничного транспорту України презентує нову версію свого офіційного порталу. Певний час вона ще працюватиме в тестовому режимі. Повністю функціональною нова версія стане незабаром, коли будуть остаточно підключені усі нові сервісні автоматизовані системи як для пасажирів, так і для вантажовідправників.
31.01.2012

На пошкодженій внаслідок сходу вантажного поїзду ділянці рух повністю відновлено

Повністю відновлено рух поїздів на місті сходу вантажного поїзду
31.01.2012

Вантажний рухомий склад Укрзалізниці експлуатується понад нормативні терміни і потребує негайного оновлення

Фізична зношеність основних фондів залізничної галузі становить понад 80%, у т.ч. електровози – 90%, вантажні магістральні тепловози – 99%, вагони інвентарного парку – 86%, з них напіввагони – 88%
24.01.2012

Поїзд «Вікінг» вирушив у перший регулярний рейс із українських станцій

Поїзд комбінованого транспорту «Вікінг» 19 січня 2012 року розпочав регулярне курсування територією України. Раніше чітко визначеної періодичності відправлення поїзда «Вікінг» не було і це не дозволяло здійснювати перевезення вантажу цим поїздом за графіком, що в свою чергу уповільнювало проходження українською територією.