Друк

Актуальна тема

31.07.2012

Укрзалізниця втрачає вантажні ресурси через затримку вагонів вантажовласниками

Укрзалізниця наполягає на дотриманні норм єдиного технологічного процесу (ЄТП) і вимагає від вантажовідправників і вантажовласників ефективного використання наданих їм вагонів. Наразі, через незадовільну організацію роботи деякі клієнти Укрзалізниці систематично затримують вагони та цілі поїзди. Станом на ранок 31 липня на підходах до підприємств-вантажоотримувачів простоюють на станціях та магістральних коліях 12 вантажних поїздів. Така ситуація порушує перевізний процес і значно ускладнює експлуатаційну роботу залізниць України. Зокрема, 5 поїздів не прийнято до вивантаження ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», 6 поїздів на станції Комунарськ затримує Алчевський коксохімічний завод.
31.07.2012

Наприкінці серпня будуть завершені основні роботи з будівництва центру з обслуговування швидкісних міжрегіональних електропоїздів

Наприкінці серпня будуть завершені основні роботи з будівництва високотехнологічного центру з обслуговування швидкісних міжрегіональних електропоїздів у районі ст. Дарниця. Таке завдання поставив генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак за результатами інспекційної поїздки на місце будівництва центру, що відбулася 27 липня.
30.07.2012

Укрзалізниця контролюватиме рух усіх поїздів безпосередньо із Києва і в режимі реального часу

Усі інформаційні потоки, які генеруються в системі залізничного транспорту, тепер збираються в єдиній інформаційній функціональній системі - автоматичній системі керування вантажними перевезеннями Укрзалізниці (АСК ВП УЗ-Є), яка дозволяє стала єдиною базою даних та інформаційним майданчиком для різних функціональних підсистем. У найближчому майбутньому абсолютно реально бачити рух усіх поїздів (в тому числі і пасажирських) безпосередньо з головного центру Укрзалізниці - Києва в режимі реального часу. Про це повідомив в інтерв’ю журналістам начальник Головного інформаційно-обчислювального центру Укрзалізниці (ГІОЦ) Володимир Мурзін.
30.07.2012

З вини вантажовласників на магістральних коліях Укрзалізниці простоює 25 покинутих вантажних поїздів

Складна ситуація із затримками вантажних вагонів та цілих поїздів на магістральних коліях склалася з вини деяких вантажовласників. Це заважає організації руху вантажних та пасажирських поїздів. Наразі, станом на ранок 30 липня на залізницях України було залишено без локомотивів або, якщо бути більш точним, простоювали на коліях станцій та на підходах до підприємств-вантажоотримувачів 25 вантажних поїздів. Так ситуація значно ускладнює експлуатаційну роботу залізниць України.
30.07.2012

Впровадження єдиної автоматизованої системи відкриє клієнтам залізниці якісно нові можливості

Єдина автоматизована система керування перевезеннями, що розпочала свою роботу 7 липня, надає клієнтам Укрзалізниці сучасні сервіси оформлення документів та контролю за вантажними вагонами. Адже її впровадження спрощує вантажовласникам та вантажовідправникам роботу з електронними перевізними документами у внутрішньому та транзитному сполученнях. Митна та прикордонна служби в портах та на прикордонних станціях заздалегідь бачитимуть транзитні та експортні вантажі, що прямують до державного кордону, та зможуть краще спланувати свою роботу.