Друк
09.09.2013

Генеральний директор Укрзалізниці проінспектував швидкісну ділянку Київ-Полтава-Донецьк та відвідав нові соціальні об’єкти Ясинуватського залізничного вузла

Генеральний директор Укрзалізниці Сергій Болоболін під час робочого візиту на Донецьку залізницю проінспектував швидкісну ділянку Київ-Полтава-Донецьк, перевірив готовність  залізниці до роботи у осінньо-зимовий період та відвідав Ясинуватський залізничний вузол. Очільника галузі супроводжували начальник Донецької залізниці Микола Рогов та керівники структурних підрозділів.

Ділянка Київ-Полтава-Донецьк це головний пасажирський хід зі столиці на схід країни. Упродовж 2011-2012 року на цій ділянці проводились великі ремонтні роботи колії, контактної мережі, систем сигналізації та зв’язку, пасажирських платформ тощо з метою пропуску швидкісних поїздів. На сьогодні за результатами огляду спеціальної комісії Укрзалізниці ділянка відповідає всім вимогам безпеки та готова до роботи в осінньо-зимовий період. «Ефективна підготовка залізничної інфраструктури - запорука безперебійної роботі залізниці під час зими, а це і безпека, і виконання графіка руху поїздів», — сказав Сергій Болоболін.

«Станція Ясинувата має стратегічне значення у вантажній роботі всієї Укрзалізниці. Це найпотужніша залізнична станція у державі. Саме тому підготовка її до роботи у осінньо-зимовий період - відповідальне завдання. потрібно зазначити, що не менш важливим питанням є створення належних санітарно-побутових умови для працівників, а це кімнати прийому їжі, гігієнічні та душові кімнати, роздягальні, гуртожиток, обладнання кожного робочого місця та багато іншого. Вважаю, що станція Ясинувата у цьому питанні є прикладом", — підкреслив Сергій Болоболін.

         Нагадаємо, під час робочої поїздки на Донецьку залізницю генеральний директор Укрзалізниці також оглянув відремонтований гуртожиток для залізничників та дорожню лікарню станції Ясинувата.