Друк

Актуальна тема

05.04.2018

У 2018 році Укрзалізниця спрямує близько 200 млн грн на житлове будівництво та переобладнання об’єктів під житло для залізничників, – Євген Кравцов

На поліпшення житлових умов залізничників упродовж 2018 року Укрзалізниця планує спрямувати близько 200 млн грн. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook. Відповідну програму заходів з житлового будівництва схвалило правління товариства на черговому засіданні.
05.04.2018

Підліток отримав електротравму та опіки, залізши на зерновоз

Вчора, 4 квітня 2018 року, о вісімнадцятій годині на станції Славута, що на Хмільниччині травмувався підліток 2005 року народження. Він усупереч правилам безпеки піднявся на дах вагона-зерновоза та був уражений електричним струмом контактної мережі. Потерпілого машиною швидкої медичної допомоги було доправлено до опікового відділення обласної лікарні Хмельницького.
05.04.2018

Залізничники ліквідували перелив води через колію на Харківщині

Днями завдяки залученню протирозмивного поїзда Укрзалізниці на Харківщині було ліквідовано перелив води через колію. Розмив колії було зафіксовано та оперативно ліквідовано на дільниці Занки – Скрипаї. Залізничники цілодобово контролюють цілісність земляного полотна під коліями у зв’язку з весняним водопіллям – це необхідно для забезпечення безпеки руху поїздів.
05.04.2018

Залізничники самотужки затримали розкрадача колії на Тернопільщині, де минулого тижня зійшли з рейок два вагони пасажирського дизель-поїзда

Працівники Львівської залізниці самотужки затримали злодія, який викрадав матеріали верхньої будови колії. Випадок стався 4 квітня цього року на перегоні Копичинці–Гусятин (Тернопільська обл.), де 27 березня внаслідок крадіжки деталей колії зійшли з рейок два вагони пасажирського дизель-поїзда №6285 Гусятин–Чортків. Залізничники нагадують, що несанкціоновані втручання в роботу транспорту створюють загрозу безпеці руху, пасажирів та персоналу, а також тягнуть за собою кримінальну та адміністративну відповідальність для зловмисників.
05.04.2018

Укрзалізниця на великодні свята призначила 10 додаткових модернізованих регіональних поїздів

Для забезпечення перевезення пасажирів під час великодніх свят Укрзалізниця призначила 10 додаткових регіональних поїздів. Для формування цих поїздів було задіяно комфортабельний рухомий склад, що використовується на човникових маршрутах між Києвом і його містами-сателітами та в зазначений період доби не використовуються на цих маршрутах.