Друк

Актуальна тема

02.07.2014

Новий менеджмент Укрзалізниці повністю зруйнував схему відкатів у вантажних перевезеннях

Нове керівництво Укрзалізниці, оголосивши боротьбу з корупцією на залізниці, повністю зруйнувало схему відкатів від вантажних перевезень. Так, на сьогодні триває процедура розірвання договорів та припинені будь-які відносини Укрзалізниці та Українського транспортно-логістичного центру з так званими фірмами-«прокладками»: ТОВ «Юніон Ком Транс», ТОВ «Юніверсал Карго Транс», ТОВ «Карготранс», ТОВ «Рейл Карго Транс», ТОВ «Транс Систем Лоджистікс» та ТОВ «Юніон Транс Сервіс».
01.07.2014

1 липня невідомі особи підірвали колії на двох перегонах і станції Донецької залізниці

О 2:30 по станції Кондрашевська-Нова невідомі особи здійснили кілька вибухів на стрілочному переводі № 1 і ділянці колії. У результаті цього виведено з ладу сполучна тяга, рамна рейка, відсутній електропривід, також підірвано колію біля вхідного світлофора на 973 км, пошкоджені 12 м залізничного полотна (15 дерев'яних шпал і 12 м рейок).
01.07.2014

Залізничники, що постраждали внаслідок протиправних дій терористів, отримали фінансову допомогу від держпідприємства та безкоштовне лікування

Четверо з шести поранених на Сході працівників Донецької залізниці – складач поїздів локомотивного депо Слов’янськ, два охоронці вокзалу станції Ясинувата та монтер колії станції Слов’янськ, – вже одужали та приступили до роботи. Про це повідомили в головному управлінні охорони і організації праці.
29.06.2014

Підірвано залізничний міст на станції Зелений колодязь Південної залізниці

Двадцять дев’ятого червня о 2 год. 11 хв. на станції Зелений колодязь Південної залізниці підірвано залізничний міст через річку Роганку. Про це повідомили в головному управлінні безпеки руху Укрзалізниці.
28.06.2014

Через схід вантажних вагонів на Одеській залізниці на кілька годин затримано низку пасажирських поїздів

Двадцять восьмого червня о 4 год. 42 хв. на станції Хлистунівка Одеської залізниці з технічних причин зійшли з рейок два вагони вантажного поїзда №3053. У зв’язку з цим змінено рух пасажирських поїздів, що прямували в даному напрямку.