Друк

Актуальна тема

12.08.2014

Відправлення пасажирських поїздів здійснюватиметься зі станції Ясинувата

У зв'язку з руйнуванням залізничної інфраструктури на ділянці Донецьк – Ясинувата всі пасажирські поїзди далекого сполучення 12 серпня відправлятимуться зі станції Ясинувата через ділянку Костянтинівка – Слов'янськ – Лозова. Поїзд № 584 Маріуполь – Київ відправлятиметься із Маріуполя і прямуватиме за маршрутом Волноваха – Камиш-Зоря – Запоріжжя.
12.08.2014

Укрзалізниця безкоштовно перевезла майже 3 тис. переселенців зі Сходу України

Залізничники продовжують вивозити поїздами людей із небезпечної території Сходу України. Так, з 7 липня по 12 серпня на замовлення Міжвідомчого координаційного штабу безкоштовно перевезено із донецького та луганського регіонів 2855 пасажирів.
11.08.2014

Укрзалізниця публічно обирає оцінювача активів для формування статутного капіталу акціонерного товариства

Укрзалізниця 11 серпня провела перший етап конкурсу оцінки майна та майнових прав Укрзалізниці та підпорядкованих підприємств – розкриття конкурсних пропозицій щодо закупівлі послуг з оцінки активів для формування статутного капіталу ПАТ «Українська залізниця».
11.08.2014

Укрзалізниця на День Незалежності України призначила додаткові поїзди до Західної України

Для забезпечення потреб населення у перевезеннях залізничним транспортом Укрзалізниця на День Незалежності України у західному напрямку призначила три додаткових поїзда та додаткові рейси цілорічного поїзда. Так, додаткові поїзди курсуватимуть до Ужгорода, Івано-Франківська та Хмельницького, а додаткові рейси будуть до Кам'янець-Подільського.
11.08.2014

Укрзалізниця просить Генпрокуратуру порушити кримінальні провадження за фактами умисного знищення сепаратистами 164 вантажних вагонів Донецької залізниці

Укрзалізниця звернулася до Генеральної прокуратури України із заявою, в якій повідомила про вчинення низки злочинних посягань проти власності та встановленого законодавством порядку управління державним підприємством «Донецька залізниця». Зокрема, мова йде про умисне знищення, пошкодження або привласнення державного майна.