Друк

Актуальна тема

17.04.2014

У 2014 році Укрзалізниця планує придбати у Крюківського вагонобудівного заводу 50 пасажирських вагонів та 15 дизель-поїздів

Фахівці Укрзалізниці, за дорученням генерального директора Бориса Остапюка, вивчають можливості та готовність вітчизняних підприємств щодо виготовлення нових і модернізації пасажирських вагонів зі збільшенням терміну їх експлуатації в середньому на 15 років. Аналіз виробничих потужностей безпосередньо на підприємстві здійснюється з метою придбання нового пасажирського залізничного рухомого складу за рахунок іноземних запозичень під державні гарантії, які готовий надати Кабінет Міністрів України.
16.04.2014

Укрзалізниця на Великодні свята призначила додатковий поїзд № 519К/519Л Київ – Івано-Франківськ

Для забезпечення потреб пасажирів у перевезеннях залізничним транспортом під час Великодніх свят Укрзалізниця призначила ще один додатковий поїзд № 519К/519Л Київ – Івано-Франківськ. Усього на період Великодніх свят вже призначено 11 додаткових поїздів та додаткові рейси 2-х графікових поїздів.
16.04.2014

Заборгованість облдержадміністрацій за перевезення пільговиків у приміських поїздах за І квартал 2014 року перевищила 58 млн грн.

З січня по березень 2014 року у приміському сполученні залізниці України перевезли пасажирів пільгових категорій на 72 млн грн., а отримали від облдержадміністрацій компенсацій 14 млн грн. або лише 19,7%.
16.04.2014

Укрзалізниця розв’язує проблему неритмічності постачання запчастин та матеріалів для залізничного транспорту

Невдовзі в Укрзалізниці буде розв’язано одну з найгостріших проблем для багатьох підрозділів залізничної галузі – несвоєчасне забезпечення господарств та структурних підрозділів залізниць запчастинами, матеріалами та обладнанням. Про це повідомив генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк під час наради з керівниками лінійних структурних підрозділів Укрзалізниці.
15.04.2014

Укрзалізниця впроваджує нові принципи роботи в організації перевезень вантажів залізничним транспортом

Генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк поставив перед залізничниками першочергові завдання зі збільшення обсягів вантажообігу, підвищення якості послуг та організації інтерактивного спілкування з клієнтами залізниць. Про це стало відомо під час спільної наради фахівців головного комерційного управління Укрзалізниці з операторами, експедиторами, вантажовласниками та іншими учасниками перевізного процесу. На зустрічі також були представлені нові принципи роботи в організації перевезень вантажів залізничним транспортом.