Друк
28.09.2017

Укрзалізниця вперше в історії галузі обговорюватиме з клієнтами сектору вантажних перевезень кожен етап формування проекту фінансового плану компанії на 2018 рік

ПАТ «Укрзалізниця» запрошує користувачів послуг вантажних перевезень до  обговорення кожного етапу формування проекту консолідованого фінансового плану на 2018 рік. Як зазначив в.о. голови правління товариства Євген Кравцов, таку безпрецедентну відкритість перед клієнтами компанія демонструє вперше і у співпраці з ними формуватиме головний фінансовий документ товариства.

 Товариство на офіційному сайті оприлюднює плани капітальних інвестицій та ремонтів на наступний рік і приймає щодо них пропозиції від клієнтів вантажного сектору. Також компанія просить клієнтів надати власні пропозиції щодо необхідності включення до плану капітальних інвестицій інфраструктурних проектів, які на думку користувачів послуг не дозволяють ПАТ «Укрзалізниця» задовольнити їхні потреби у перевезеннях та є стримуючим фактором розвитку бізнесу.

«Ми вже цього року відкрито з учасниками ринку обговорюємо тарифну та інвестиційну політику товариства, представили стратегію розвитку Укрзалізниці у середньостроковій перспективі, оприлюднили фінансово-економічні показники і продовжимо такий конструктивний діалог в ході підготовки фінансового плану Укрзалізниці на 2018-й, над яким ми вже працюємо», –розповів Євген Кравцов.

Керівник ПАТ «Укрзалізниця» зауважив, що компанія будує ефективну систему корпоративного управління, яка ґрунтується на відкритості, прозорості, підзвітності та клієнт-орієнтованості. «Ми готові показати ринку, куди спрямовуємо кошти, які потреби в оновленні рухомого складу та інфраструктури, як компанія задовольняє потреби клієнтів у перевезеннях»,  – сказав в.о. голови правління товариства.

Ознайомитися з пропозиціями регіональних філій та філій ПАТ «Укрзалізниця» до пооб’єктного плану капітальних інвестицій на 2018 рік та проект плану ремонтів ПАТ «Укрзалізниця» на 2018 рік можна тут.

Пропозиції та коментарі стосовно плану капітальних інвестицій та ремонтів можна надавати в електронному вигляді на електронну адресу rizhiy@uz.gov.ua. Також компанія просить продублювати дану інформацію до 9 жовтня у письмовому вигляді на офіційну адресу ПАТ «Укрзалізниця», а саме: вул. Тверська 5, м. Київ 03150.