Друк
01.02.2017

Сьогодні стартував конкурс інноваційних проектів залізничників

Сьогодні, 1 лютого 2017 року, в ПАТ «Укрзалізниця» стартує конкурс інноваційних проектів «Лідер інновацій», ініційований правлінням компанії. Кожен працівник ПАТ «Укрзалізниця», який має корисну ідею для якісних змін у залізничній галузі, може оформити її у вигляді інноваційного проекту та надіслати на конкурс. Гарним стимулом для залізничників подати свої заявки на участь у конкурсі є грошові винагороди, які отримають переможці – автори найкращих робіт.


Інноваційні проекти учасників конкурсу змагатимуться в 11 номінаціях: антикорупція, технічна політика, оплата та мотивація праці, соціальна політика, допоміжна господарська діяльність, внутрішні ринкові механізми товариства, сервіс та якість обслуговування, інфраструктура залізничного транспорту, надання послуг з перевезення пасажирів, вантажів, багажу та вантажобагажу і пошти у внутрішньому та міжнародному сполученні, виробництво, експлуатація, модернізація, деповський, капітальний, поточний та інші види ремонту залізничного рухомого складу, а також удосконалення фінансово-економічної діяльності ПАТ «Укрзалізниця».

На конкурс можуть бути представлені інноваційні проекти різних видів та напрямків. Ідеї залізничників можуть розв’язувати проблеми як на рівні окремого підрозділу, так і на рівні товариства. Учасники конкурсу під час роботи над ідеями можуть об’єднуватися в команди від двох до п’яти осіб, незалежно від місця роботи.

Оцінювання конкурсних робіт відбуватиметься за бальною системою. За призове місце може боротися робота, яка набере мінімум 60 балів. Проекти оцінюватимуться за такими критеріями, як, зокрема, інноваційний потенціал, відповідність змісту проекту бізнес-плану, чіткість розкриття ризиків проекту, актуальність та відповідність меті товариства, комерційний результат та соціальний ефект. Інноваційні проекти, які у кожній із номінацій наберуть найбільшу кількість балів, займуть I місце та будуть оголошені переможцями. Інноваційні проекти, що наберуть другу та третю за результатом кількість балів, займуть відповідно II та III місця та вважатимуться призерами. Переможці в кожній із номінацій конкурсу будуть нагороджені грошовими винагородами, розмір яких складе від 7 до 20 мінімальних заробітних плат.

Під час І етапу, з 1 лютого до 1 березня, триватиме прийом заявок на участь у конкурсі, а прийом проектів відбуватиметься до 1 червня. Відбір кращих робіт та визначення переможців конкурсу пройде на ІІ етапі, з 1 червня по 1 вересня. Після цього, упродовж наступних десяти днів, відбудеться нагородження переможців, учасників та призерів конкурсу.

Заявки на участь у конкурсі «Лідер інновацій» та проекти необхідно надсилати на електронну адресу lider@uz.gov.ua. Контактні особи: Олена Баркова, голова оркомітету конкурсу, тел. (067) 327-90-91; Олександр Слуговін, заступник голови оргкомітету, тел. (067) 327-87-97; Олександра Криворучко, секретар оргкомітету, тел. (044) 465-04-91.

Бажаючі взяти участь у конкурсі можуть отримати більш детальну інформацію, ознайомившись з Порядком проведення конкурсу «Лідер інновацій», вимогами до оформлення робіт та струткутри бізнес-плану інноваційного проекту.