Друк

Актуальна тема

12.02.2018

Укрзалізниця підпише договір на постачання дизельного пального для потреб залізничної галузі із застосуванням формульної ціни

Сьогодні, 12 лютого о 18:00 відбудеться підписання договору на постачання дизельного пального для потреб залізничної галузі.
12.02.2018

Клієнти ПАТ «Укрзалізниця» з початку нової договірної компанії підписали 1400 договорів

ПАТ «Укрзалізниця» продовжує роботу з укладання нових договорів з вантажовласниками та експедиторами щодо надання послуг з перевезення вантажів у вагонах ПАТ «Укрзалізниця» та інших власників. Нові договори діятимуть у зв’язку із запровадженням дерегуляції вагонної складової тарифу та уведенням у дію нового порядку визначення плати за використання власних вагонів ПАТ «Укрзалізниця».
09.02.2018

Снігові опади не вплинули на рух поїздів

Упродовж минулої ночі 1150 залізничників прибирали від снігу вокзали, станції та колії. Найбільше снігу випало на території регіональних філій «Південно-Західна залізниця», «Львівська залізниця» та «Одеська залізниця». Наразі затримок поїздів через негоду немає, Укрзалізниця повністю забезпечує рух пасажирських та вантажних поїздів.
09.02.2018

Для ефективної взаємодії портів і припортових станцій створюємо окрему дирекцію, – Євген Кравцов

У 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» посилює взаємодію з портами та припортовими станціями. Для цього в товаристві буде створено окремий виробничий підрозділ з управління припортовими станціями. Це дирекція залізничних перевезень з організації взаємодії портів та припортових станцій (ДН-5). Про це розповів в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час робочого візиту на Одещину.
08.02.2018

Додаткові поїзди - імпульс розвитку туристичного потенціалу Карпат, - Євген Кравцов

Укрзалізниця призначила вже шість додаткових поїздів у західному напрямку в лютому. «Завдяки роботі залізничників ще більше людей матимуть можливість насолодитися карпатськими краєвидами та зимовими видами спорту. Покращуючи логістику в напрямку перлини Західної України – Карпат – ми стимулюємо розвиток туристичного потенціалу, а отже, економічного розвитку регіону», - прокоментував в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.