Друк

Актуальна тема

15.09.2017

Керівник Укрзалізниці Євген Кравцов проінспектував поїзди приміського сполучення

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов 15 вересня проінспектував поїзди приміського сполучення. Під час рейсу електропоїзда № 818 Фастів – Ворожба Євген Кравцов оглянув модернізовані вагони та поспілкувався із пасажирами.
15.09.2017

ПАТ «Укрзалізниця» залучить консультантів для покращення корпоративного управління та нормативно-правової і законодавчої бази товариства

ПАТ «Укрзалізниця» 15 вересня, як і обіцяв в.о. голови правління товариства Євген Кравцов, оголосило в системі ProZorro проведення відкритих торгів з надання товариству консультаційних послуг щодо діагностування та покращення корпоративного управління та нормативно-правової і законодавчої бази ПАТ «Укрзалізниця. Прийом пропозицій від учасників триватиме більше місяця. Метою проекту - надання компанії допомоги щодо покращення її корпоративного управління відповідно до міжнародних стандартів і найкращої практики.
14.09.2017

22 та 24 вересня курсуватиме додатковий поїзд Київ – Чернівці

Для зручних подорожей пасажирів та в зв’язку з підвищеним попитом на перевезення в західному напрямку Укрзалізниця призначила додатковий поїзд № 249/250 Київ – Чернівці. Він відправиться з Києва 22 вересня та зворотно з Чернівців 24 вересня.
14.09.2017

Укрзалізниця пропонує виділити 710 млн грн з державного дорожнього фонду України на будівництво 4 шляхопроводів замість залізничних переїздів

Укрзалізниця подала Міністерству інфраструктури пропозиції включити до «Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року» будівництво чотирьох шляхопроводів замість залізничних переїздів. Про це повідомив в.о. голови правління товариства Євген Кравцов.
13.09.2017

Укрзалізниця розвиватиме внутрішні та міжнародні маршрути для перевезення пасажирів і призначатиме нові поїзди, – Євген Кравцов

До кінця 2017 року ПАТ «Укрзалізниця» спільно з залізницями Молдови запустить поїзд Одеса – Кишинів. Про це повідомив в.о. голови правління товариства Євген Кравцов у ході брифінгу 12 вересня. Він розповів, що Укрзалізниця розвиватиме внутрішні та міжнародні маршрути для перевезення пасажирів і призначатиме нові поїзди.