Друк

Актуальна тема

15.11.2018

Придбані залізничні квитки відтепер можна зберігати в додатку Apple Wallet та вносити інформацію про поїздку до Google-календаря, – Євген Кравцов

Укрзалізниця розширює можливості онлайн-сервісу купівлі залізничних квитків booking.uz.gov.ua для мобільних пристроїв. Придбані залізничні квитки відтепер можна зберігати в додатку Apple Wallet та вносити інформацію про поїздку до Google-календаря. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.
13.11.2018

У листопаді 2018 року Укрзалізниця планує оголосити перші аукціони з продажу послуг із використання вагонів під час здійснення перевезення вантажів в електронній системі ProZorro.Продажі та запрошує потенційних учасників реєструватися в системі

У листопаді 2018 року Укрзалізниця планує оголосити перші аукціони з продажу послуг із використання вагонів під час здійснення перевезення вантажів в електронній системі ProZorro.Продажі. Для проведення успішних торгів компанія запрошує клієнтів реєструватися для участі в аукціонах.
12.11.2018

«Kyiv Boryspil Express» отримав найбільше голосів в опитуванні щодо назви швидкісного поїзда в аеропорт

Залізничний швидкісний експрес, що вже цього місяця почне курсувати між Центральним залізничним вокзалом у Києві та Міжнародним аеропортом «Бориспіль», отримав назву «Kyiv Boryspil Express». Про це повідомив в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов.
12.11.2018

Укрзалізниця отримала ліцензію на право здійснення діяльності з розподілу електричної енергії

Укрзалізниця отримала ліцензію Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії. Ліцензія набуває чинності з 1 січня 2019 року в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що знаходиться у власності акціонерного товариства «Укрзалізниця», та приєднаних до її мереж електричних мереж інших власників, з якими укладено відповідні договори.
12.11.2018

Пропозиція Alstom Укрзалізниці включатиме не тільки локомотиви, але й програму локалізації та фінансування, – представник компанії

Французька Alstom готова в найближчі тижні представити Укрзалізниці пропозицію щодо оновлення електровозного парку. Вона включатиме не тільки локомотиви, але й програму локалізації з поетапним збільшенням її рівня в Україні та стабільне фінансування. Про це повідомив старший віце-президент представництва Alstom у Європі Жан Лука Ербаччі.