Друк

Актуальна тема

17.07.2018

Наглядова рада ПАТ «Укрзалізниця» вирішила організаційні питання своєї роботи та презентувала громадськості першочергові плани

Підсумком першого засідання новосформованої Наглядової ради стала низка питань організаційного характеру. Зокрема, було обрано голову, заступника голови Наглядової ради та корпоративного секретаря ПАТ «Укрзалізниця». Про першочергові кроки органу управління товариством члени Наглядової ради та в.о. голови правління компанії Євген Кравцов розповіли сьогодні під час прес-конференції в головному офісі товариства.
17.07.2018

Розпочала роботу Наглядова рада ПАТ «Укрзалізниця»

Сьогодні, 17 липня, розпочала роботу новосформована Наглядова рада ПАТ «Укрзалізниця». Члени Наглядової ради, що зібралися на своє перше засідання після затвердження оновленого складу Кабінетом міністрів України, розглядають низку установчих питань, що стосуються організації роботи ради.
17.07.2018

Укрзалізниця призначила додаткові поїзди з Одеси до Києва та Львова, - Євген Кравцов

Укрзалізниця відгукнулася на підвищення попиту на залізничні перевезення в напрямку чорноморських курортів Одеської області та призначила додаткові поїзди з Одеси до Києва та Львова в липні, - написав у Facebook в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
17.07.2018

Головою Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» обрано Шевкі Аджунера

Під час засідання новосформованої Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» було обрано її голову. Очолив Наглядову раду Шевкі Аджунер, його заступником обрано Даніеля Білака, корпоративним секретарем ПАТ «Укрзалізниця» обрано Мирослава Молнара. Також учасники засідання утворили комітети Наглядової ради.
16.07.2018

Пасажири швидкісних поїздів придбали понад 1300 книжок

Нові послуги від Укрзалізниці набирають популярності. Так, майже за півроку у швидкісних поїздах пасажири придбали понад 1300 книжок.