Друк

Актуальна тема

18.01.2019

19 січня Укрзалізниця запрошує проїхатися в святковому поїзді на паровозній тязі

З нагоди свята Водохреща в Києві курсуватиме святковий поїзд на паровозній тязі, яким матимуть змогу скористатися всі охочі кияни та гості столиці. Він вирушить зі станції Київ-Пасажирський 19 січня о 12:50, а завершить подорож прибуттям на головний вокзал столиці о 15:15.
17.01.2019

Укрзалізниця запроваджує для людей з інвалідністю продаж пільгових квитків через інтернет, – Євген Кравцов

Відсьогодні громадяни пільгових категорій, а саме люди з інвалідністю, зможуть придбати пільгові квитки на поїзди онлайн. Це стало можливим завдяки запровадженню Укрзалізницею спільно з Міністерством соціальної політики відповідної опції на сайті booking.uz.gov.ua, яка суттєво покращить якість обслуговування людей з інвалідністю. На першому етапі нова функція працюватиме в тестовому режимі виключно на сайті Укрзалізниці booking.uz.gov.ua, у подальшому сервіс буде доступний також через мобільні додатки.
16.01.2019

Укрзалізниця перезапускає роботу контактного центру – звернення пасажирів опрацьовуватимуться в режимі реального часу

На початку січня 2019 року в Укрзалізниці розпочав функціонувати оновлений контактний центр для пасажирів. Він покликаний опрацьовувати всі звернення пасажирів щодо їх обслуговування в режимі реального часу. Про це повідомив директор департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця» Олександр Красноштан.
16.01.2019

Молодик отримав електротравму, бігаючи по даху вантажного вагона

Любителі екстремальних розваг уже відкрили статистику невиробничого травматизму на залізничному транспорті у 2019 році. Так, 14 січня на станції Одеса-Пересип травмувався чоловік 1998 року народження, який біг по даху критого вантажного вагона та був уражений електричним струмом. Після прибуття поїзда на станцію Одеса-Сортувальна чоловік впав з даху між вагонами та був доставлений до обласної лікарні міста Одеса.
15.01.2019

Укрзалізниця відновлює повернення квитків через інтернет

Сьогодні, 15 січня 2019 року, о 16:00 Укрзалізниця відновлює операції повернення проїзних документів на сайті booking.uz.gov.uа, на мобільній версії сайту й мобільних додатках. Призупинення виконання операцій повернення проїзних документів через інтернет діяло з метою запобігання зловживанням у піковий період перевезень з 15 грудня 2018 року.