Друк

Актуальна тема

19.09.2018

Укрзалізниця підписала меморандуми про співробітництво з Alstom та CRRC

Делегація Укрзалізниці на чолі з керівником компанії Євгеном Кравцовим під час виставки InnoTrans 2018, що проходить у Берліні, провела низку зустрічей з провідними виробниками рухомого складу. Результатом стало підписання меморандумів про співробітництво зі світовими компаніями Alstom та CRRC.
19.09.2018

Делегація Укрзалізниці під час виставки InnoTrans 2018 провела низку зустрічей зі світовими виробниками залізничного рухомого складу та обладнання

Делегація Укрзалізниці на чолі з керівником компанії Євгеном Кравцовим у Берліні бере участь у традиційниій виставці залізничного рухомого складу та обладнання InnoTrans 2018. Під час виставки члени делегації Укрзалізниці провели низку зустрічей із світовими виробниками залізничного рухомого складу та обладнання.
18.09.2018

АМКУ розблокував «формульні» тендери Укрзалізниці на закупівлю дизпалива

П’ять тендерів на закупівлю 75 тис. тонн дизпального за формулою розблоковані. Колегія АМКУ 17 вересня відмовила скаржнику ТОВ «ДАЙДЖЕСТ ГРУП». Своїм рішенням АМКУ підтвердив, що сума забезпечення тендерної пропозиції, яку оскаржував ТОВ «ДАЙДЖЕСТ ГРУП», встановлена відповідно до закону, а саме вона не перевищує 3% від очікуваної вартості.
17.09.2018

Укрзалізниця переносить дискусію щодо обмеження діяльності вантажних станцій на регіональний рівень

Широке обговорення питання обмеження діяльності неефективних вантажних станцій необхідно провести на регіональному рівні. Таке рішення прийнято за результатами наради у державного секретаря Міністерства інфраструктури Андрія Галущака. Участь у ній взяли представники Укрзалізниці, центральних та місцевих органів виконавчої влади, провідних бізнес-об’єднань України, вантажовідправників та громадських організацій.
15.09.2018

ПАТ «Укрзалізниця» здійснило виплату чергового купону за облігаціями участі в позиці, що знаходяться в лістингу Ірландської фондової біржі (ISE)

У четвер, 13 вересня 2018 року, Укрзалізниця своєчасно та в повному обсязі здійснила чергову виплату купону за єврооблігаціями, дебютний випуск яких відбувся в травні 2013 року. Своєчасне обслуговування зовнішніх боргів є черговим підтвердженням стабільного фінансового стану компанії та демонструє наявним і потенційним інвесторам, у тому числі тримачам єврооблігацій, високий рівень надійності як емітента, так і боргових зобов’язань.