Друк

Актуальна тема

20.09.2017

Укрзалізниця налагоджує діалог з виробниками матеріалів для верхньої будови колії

Укрзалізниця працює над удосконаленням тендерної документації, скороченням термінів розрахунків за поставлену продукцію та розглядає можливість перегляду розміру гарантійного забезпечення торгів. Про це під час наради з виробниками продукції для верхньої будови колії та представниками СБУ і НАБУ повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
20.09.2017

На Покрову та до Дня українського козацтва Укрзалізниця вже призначила 5 додаткових поїздів

Для зручних подорожей пасажирів під час святкування Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, які відзначаються в один день 14 жовтня, Укрзалізниця вже призначила 5 додаткових поїздів. Вони курсуватимуть у період з 13 по 17 жовтня з Києва до Дніпра, Хмельницького, Львова та Бердянська, а також з Одеси до Львова. Найближчим часом на ці дати Укрзалізниця планує призначити ще низку додаткових поїздів на інших популярних напрямках.
20.09.2017

Укрзалізниця відкрито демонструє клієнтам логіку роботи автоматизованої системи розподілу вантажних вагонів, – Євген Кравцов

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов спільно з представниками аграрного сектору економіки 20 вересня проінспектував роботу автоматизованої системи розподілу порожніх вантажних вагонів-зерновозів. Наразі автоматизовано розподіляється увесь робочий парк цементовозів, критих вагонів та зерновозів, якими управляє філія товариства «Центр транспортної логістики».
20.09.2017

Укрзалізниця спростовує інформацію про відмову від класичної процедури проведення тендерів у системі ProZorro

Твердження про те, що «Укрзалізниця» має намір частково відмовитися від класичної процедури проведення тендерів на закупівлю продукції в системі електронних закупівель ProZorro. Про це під час наради з виробниками продукції для верхньої будови колії та представниками СБУ і НАБУ повідомив в.о. голови правління УЗ Євген Кравцов, як передає Delo.ua», є довільною інтерпретацією прес-релізу журналістами видання Delo.ua на цю тему. З оригіналом прес-релізу можна ознайомитись на сайті товариства: https://goo.gl/AK8QUZ.
19.09.2017

ПАТ «Укрзалізниця» бере участь в обговорені Люксембурзького Протоколу з метою покращення інвестиційного клімату України

Європейський банк реконструкції та розвитку 18 вересня 2017 року провів спеціальний галузевий семінар з обговорення впливу Люксембурзького залізничного Протоколу на трансформацію залізничного сектору України за участі міністра інфраструктури, представників міністерств інфраструктури та фінансів, ПАТ «Укрзалізниця», підприємств та експертів з транспортного права.