Друк

Актуальна тема

25.05.2018

30 травня Укрзалізниця проведе конференцію «UZ: Investor Day 2018» в Одесі

У середу, 30 травня 2018 року, у м. Одеса Укрзалізниця проведе конференцію «UZ: Investor Day 2018», присвячену актуальним питанням залучення довгострокових інвестицій у розвиток залізничної галузі.
25.05.2018

Упродовж весни Укрзалізниця капітально відремонтувала 130 км колій

З початку весняних колійних робіт, у квітні-травні, залізничники провели реконструкцію та капітальний ремонт 130 км колійної інфраструктури. Крім того, середнім та капітально-оздоровчим ремонтом уже відновлено 350 км колій.
24.05.2018

Євген Кравцов взяв участь у погашенні марки, присвяченої відкриттю Бескидського тунелю

Сьогодні, 24 травня 2018 року, на Львівщині в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов взяв участь в урочистому погашенні марки, присвяченої відкриттю нового двоколійного Бескидського тунелю в Карпатах. На честь цієї історичної події Укрпошта на замовлення Укрзалізниці випустила марки та пам’ятні конверти з зображенням Бескидського тунелю.
24.05.2018

За командою Президента України Петра Порошенка Євген Кравцов відкрив рух Бескидським тунелем у Карпатах

Сьогодні, 24 травня 2018 року, відбулося урочисте відкриття новозбудованого двоколійного Бескидського тунелю, який розташований на межі Львівської та Закарпатської областей. У заході взяли участь Президент України Петро Порошенко, міністр інфраструктури Володимир Омелян, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, представники Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку й інші почесні гості.
24.05.2018

Відтепер дізнатися про наявність кондиціонера у вагоні можна онлайн

Для зручності пасажирів Укрзалізниця додала нову опцію – інформування про наявність або відсутність кондиціонера у вагоні. Відтепер про це пасажири Укрзалізниці можуть дізнатися ще на етапі придбання квитків в онлайн-системі.