Друк
30.12.2017

Квитки на поїзди на пікові дати у наявності, - Укрзалізниця

Заходи Укрзалізниці з протидії діяльності перекупників залізничних квитків показали свою ефективність: на пікові дати – 29 та 30 грудня 2017 квитки на поїзди у наявності. Нагадаємо, що  Укрзалізниця була вимушена обмежити операції з квитками он-лайн, щоб унеможливити зловживання з проїзними документами.

Станом на 29 грудня квитки у найпопулярніших напрямках на пікові дати, а це 29 і 30 грудня 2017 року були у наявності. Пасажири могли вільно придбати квитки на всі напрямки, зокрема у Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, які традиційно є найпопулярнішими у зимові свята..

«Таким чином звичайні пасажири змогли придбати квитки для виїзду на зимовий відпочинок, не переплачуючи охочим до легкої наживи ділкам.

Чітко скоординовані дії залізничників дозволили забезпечити перевезення всіх охочих в напрямку рекреаційних зон Українських Карпат, що дозволило ефективно розпочати та проводити туристичний сезон. Також, за рахунок призначення нових поїздів, що сполучили Донбас із Західною Україною, зручне сполучення до місць відпочинку отримали мешканці Донбасу та Східних регіонів України», - прокоментував заступник директора департаменту пасажирських перевезень в далекому сполученні ПАТ «Укрзалізниця» Олександр Красноштан.

Нагадаємо, що з 10 грудня 2017 року розпочали курсування нові поїзди №1/2 Івано-Франківськ-Костянтинівка, №45/46 Ужгород-Лисичанськ, №25/26 Одеса-Рахів, №15/16 Харків-Рахів. А щоденне курсування поїзда №13 Київ-Солотвино надає потужний імпульс для розвитку туристичної інфраструктури Східного Закарпаття.