Друк
29.12.2017

Укрзалізниця звернулася до спільного представницького органу профспілок для отримання узгодженої позиції СПО щодо напрацювань проекту колективного договору

Товариство направило спільному представницькому органу первинних профспілкових організацій узагальнені напрацювання щодо проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» та частини додатків – положень до нього.

 

«Подали спільному представницькому органу профспілок узагальнені напрацювання щодо проекту колективного договору. Очікуємо узгодженої та консолідованої позиції СПО, адже від цього залежить забезпечення соціальних гарантій наших працівників. Готові до подальшого розгляду документа на спільному засіданні робочої комісії», – зазначив у Twitter в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Матеріали сформовані за результатами опрацювання робочих груп з представників ПАТ «Укрзалізниця» та спільного представницького органу первинних профспілкових організацій з ведення колективних переговорів щодо укладання колективного договору ПАТ «Укрзалізниця», що провели понад 70 засідань. На них були розглянуті  питання оплати, нормування праці і матеріального стимулювання, робочого часу та часу відпочинку, пільг та соціальних гарантій працівників і пенсіонерів товариства, охорони праці, медичного обслуговування, зайнятості, навчання, гарантій та зобов’язань профспілок та інші. Одночасно проводилася робота з обговорення проектів положень та порядків до колективного договору ПАТ «Укрзалізниця». 

За результатами розгляду матеріалів ПАТ «Укрзалізниця» очікує узгодженої позиції спільного представницького органу профспілок щодо проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» для його подальшого розгляду на спільному засіданні робочої комісії, сформованої з представників сторін соціального діалогу.

Робота над формуванням проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» та соціальний діалог тривають задля збереження соціальних гарантій та створення сприятливих умов праці для працівників ПАТ «Укрзалізниця» і виконання статті 7 Закону України «Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування».  

ПАТ «Укрзалізниця» у ході розробки пропозицій до проекту колективного договору керується принципами соціальної рівності, адресності в отриманні гарантій, орієнтації на основні виробничі процеси та  турботи про працівників.