Друк
07.12.2017

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

Акредитований центр сертифікації ключів філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ «Укрзалізниця» (АЦСК філії «ГІОЦ») успішно пройшов процедуру повторної акредитації в центральному засвідчувальному органі Міністерства юстиції України.

ПАТ «Укрзалізниця» інформує своїх користувачів про те, що згідно плану переходу на нові сертифікати 9 грудня 2017 року, починаючи з 19:00 до 21:00 будуть проводитись технологічні роботи з переведення програмно-технічного комплексу АЦСК філії «ГІОЦ» на використання нових форматів електронного цифрового підпису та нових посилених сертифікатів відкритих ключів.

У зв’язку з чим можливі тимчасові обмеження у наданні послуг єдиного цифрового підпису для користувачів низки програмних комплексів та електронних систем, зокрема клієнтів, що користуються  послугами вантажних перевезень.

Водночас, зазначені обмеження не стосуються оформлення проїзних документів пасажирами, які обслуговуються через автоматизовані квиткові каси.

Надання послуг електронного цифрового підпису АЦСК філії «ГІОЦ» дозволяє набути юридичного статусу документам, що пересилаються в електронному вигляді між Укрзалізницею та ії структурними підрозділами, організаціями, підприємствами, установами залізничного транспорту, а також між структурами Укрзалізниці та її клієнтами. Використання електронного цифрового підпису прискорює виробничий процес та надає гарантію цілісності та достовірності інформації яка передається в електронному вигляді.

Більш детальна інформація та інструкції щодо дій користувачів під час переходу на нові сертифікати будуть доступні за посиланням – http://csk.uz.gov.ua/.

Також буде забезпечена робота гарячої лінії для підтримки клієнтів ПАТ «Укрзалізниця» за телефонами (044) 465-39-03, 465-39-05 та e-mail info@csk.uz.gov.ua