Друк
22.11.2017

Укрзалізниця планує представити провідним фінансовим аналітикам та експертам результати діяльності за 9 місяців 2017 року

У продовження втілення нової концепції компанії з інформаційної відкритості та побудови партнерських відносин з інвесторами ПАТ «Укрзалізниця» та інвестиційна компанія Concorde Capital планують провести 23.11.2017 чергову зустріч в колі професійних фінансових аналітиків та експертів фінансового ринку в режимі круглого столу, на якій менеджмент «Укрзалізниці» надасть оновлену інформацію про фінансово-господарську діяльність та фінансові показники діяльності за підсумками 9 місяців 2017 року. 

Зустріч відбудеться 23.11.2017 о 16:00 (Київський час) за адресою: м. Київ, вул. Тверська, 7.

Запрошуємо представників міжнародних фінансових організацій, банків, інвестиційних компаній та інших представників локальних інвесторів надсилати заявки на участь в заході на наступні адреси:

Володимир Кузьо, ПАТ «Укрзалізниця»,  kuzio@uz.gov.ua.

Олександр Паращій, Concorde Capital, ap@concorde.com.ua

Нагадаємо, що цикл інформаційних зустрічей розпочато  20.11.2017 конференц-колом в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгеном Кравцовим та фінансовим директором Андрієм Рязанцевим з міжнародними інвесторами, серед яких багато кредиторів товариства. Відбувся конструктивний діалог за результатами діяльності компанії за 9 місяців 2017 року. Даний конференц-кол було проведено спільно із інвестиційною компанією Dragon Capital та викликав надзвичайний інтерес з боку міжнародних інвесторів та кредиторів.