Друк
10.11.2017

ПАТ «Укрзалізниця» обговорює меморандум порозуміння щодо тарифної політики

«Укрзалізниця» також є бізнес-компанією, яка має намір відбудовувати свої стосунки з ринком на рівних», - заявив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час зустрічі з учасниками ринку залізничних перевезень, що відбулася сьогодні, 10 листопада, у Державній регуляторній службі України.

Основним питанням, що обговорили учасники зустрічі, стала тарифна політика Укрзалізниці. Представники товариства переконані в необхідності конструктивного діалогу зі створення дієвої моделі індексації, що ґрунтуватиметься на можливостях ринку та потребах залізничної галузі. «Ми свідомі того, що бізнесу необхідно розуміти структуру тарифу та знати, скільки будуть коштувати залізничні перевезення. Це дозволить нашим клієнтам і нам проводити довготривале планування інвестицій та собівартості продукції. Натомість нам необхідна ясність від наших партнерів, якою буде вартість продукції наших основних постачальників, для того щоб планувати свої капітальні вкладення на кілька років», - наголосив Євген Кравцов.

За словами очільника Укрзалізниці, для розвитку економіки держави учасники перевізного процесу мають перейти від суперництва до партнерства. Рівні умови мають бути як для бізнесу, так і для залізниці. «Ми не просимо багато. Ми вимагаємо для залізничного транспорту рівні умови, як для бізнесу. Наприклад, ми індексували тариф на 15 %, а продукція, що ми використовуємо, здорожчала подекуди на 30-40 %», - зауважив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

Під час зустрічі клієнти Укрзалізниці зазначили, що якість роботи залізничного транспорту покращилася: збільшилася прозорість у наданні інформації, відчуваються результати боротьби з корупцією. Учасники зустрічі домовилися розробити меморандум про порозуміння з питань регулювання тарифів на вантажні залізничні перевезення. Уже найближчим часом буде створена робоча група для підготовки такого документа.