Друк
13.09.2017

За завданням Уряду ПАТ «Укрзалізниця» перевезе енергетичне вугілля для українських ТЕЦ

Укрзалізниця забезпечила порт «Южний» піввагонами для перевезення першої партії антрацитового вугілля зі США, яке доставлене судном Ocean Ambitious. Для перевезення 62 тис. тонн енергетичного вугілля залізничники надали близько 200 вагонів за добу. Його вже почали розвантажувати із судна й сьогодні ж навантажать у вагони.

 Зі станції Берегова вугілля залізничним транспортом перевозитимуть до Трипільської ТЕЦ. Наступне судно зі США з антрацитовим вугіллям очікують у жовтні – теж близько 70 тис. тонн.

Щодоби від 150 до 200 піввагонів перебуватимуть у повній готовності для перевезень енергетичного вугілля – це навіть перевищує можливості порту «Южний» по відвантажуванню енергетичного вугілля.

Залізниця має всі необхідні засоби для виконання поставленого Урядом України завдання з забезпечення ТЕС енергетичним вугіллям до нового опалювального сезону. При плануванні вантажних перевезень рухомий склад у першу чергу надається саме для його перевезення. Завдяки якісній операційній роботі Укрзалізниця впродовж року виконує замовлення з доставки вугілля до найбільших енергогенеруючих компаній України, що забезпечують життєдіяльність промислових підприємств і міст країни.