Друк
19.06.2017

Керівники п’яти залізниць визначають логістику вантажних перевезень у напрямку Південь-Захід у Баку

Делегація ПАТ «Укрзалізниця», яку очолює голова правління Войцех Балчун, бере участь у зустрічі керівників залізниць Азербайджану, Грузії, Польщі, Ірану та України, що відбувається в Баку. Головною метою зустрічі є вирішення питань логістики у сфері вантажних перевезень за маршрутом Південь-Захід-Південь з перевезення вантажів між країнами Європейського Союзу та Індії.

Під час зустрічі учасники заходу мають намір скоординувати свої дії щодо просування проекту, визначити тарифну політику, обговорити організаційні, логістичні та технологічні питання при перевезеннях цим маршрутом. Сторони очікують, що завдяки спільним зусиллям обсяги вантажів за цим напрямком до кінця року мають скласти 200 тис. тонн.

Учасники засідання обрали ЗАО «Азербайджанські залізниці» координатором питань, пов'язаних зі співпрацею між залізничними адміністраціями. Для опрацювання деталей проекту та усунення перешкод буде створено робочу групу, до складу якої увійдуть представники всіх залізничних адміністрацій, які задіяні в процесі. Також стало відомо, що чергове засідання Координаційного комітету відбудеться 6-7 вересня в Україні. 

 

Переглянути фото з заходу можна на офіційній сторінці ПАТ "Укрзалізниця" у Facebook.