Друк

Актуальна тема

21.07.2018

Локомотиви, які будує в Пенсильванії General Electric для України, отримали назву «Тризуб», - Євген Кравцов

Локомотиви, що будує для України General Eleсtric на своєму заводі в Пенсильванії (США), носитимуть назву «Тризуб». Тридцять таких локомотивів буде поставлено Укрзалізниці вже в цьому році. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
21.07.2018

Укрзалізниця відкрила унікальний пішохідний перехід у зоні житлових масивів м. Біла Церква

Укрзалізниця прийняла в роботу новозбудований унікальний перехід через залізничні колії у місті Біла Церква. Аналогічні переходи планується збудувати в містах Буча та Ірпінь Київської області, де теж є гостра потреба зробити цивілізованими та безпечними місця стихійного перетину залізничних колій містянами.
20.07.2018

Удосконалення законів про залучення інвестицій дозволить оновити залізничну галузь, – Укрзалізниця

Покращення законодавчої бази у сфері залучення інвестицій необхідне залізничній галузі для розвитку великих інфраструктурних проектів, і Укрзалізниця вітає покращення законодавства в цій сфері. Про це йшлося на презентації Дорожньої карти реформ транспортної інфраструктури 20 липня 2018 року в Києві.
20.07.2018

Я вірю в те, що успіх Укрзалізниці з якісною роботою Наглядової ради не забариться, - Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та представники Уряду провели зустріч із членами новосформованої Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця». У ній також взяв участь в.о. голови правління товариства Євген Кравцов.
19.07.2018

Укрзалізниця створила оперативну групу, покликану підвищити ефективність перевізного процесу

Укрзалізниця створила постійно діючу оперативну групу, яка займається питаннями підвищення ефективності роботи всіх учасників перевізного процесу. Цю ініціативу підтримали та долучилися до її роботи представники асоціацій та об’єднань підприємств гірничо-металургійного та енергетичного комплексів країни.