Друк

Актуальна тема

21.01.2019

Укрзалізниця відкоригувала у фінплані на 2019 рік рівень індексації тарифів на вантажоперевезення в бік зниження

Укрзалізниця пропонує ринку прозору, об’єктивну та обґрунтовану індексацію тарифів на перевезення вантажів у межах України. Компанія вважає справедливим значення 14,2% – це офіційно оприлюднений Держстатом рівень зростання цін виробників промислової продукції за 2018 рік. За словами директора з економіки і фінансів Андрія Рязанцева, Укрзалізниця внесла коригування в проект фінплану компанії, де замість прогнозованих 16,6% зазначила вже фактичний індекс цін виробників 14,2%.
19.01.2019

Уже з 20 січня за дотриманням громадського порядку на Центральному залізничному вокзалі в Києві пильнуватиме Нацполіція, – Євген Кравцов

У неділю, 20 січня 2019 року, на Центральному залізничному вокзалі в Києві почне працювати Сервісна служба Національної поліції, працівники якої слідкуватимуть за дотриманням громадського порядку. Цілодобове чергування на вокзалі здійснюватимуть бійці підрозділу патрульної поліції з охорони громадського порядку (ТОР). Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов.
18.01.2019

Придніпровська залізниця наполягає на ритмічній роботі вантажовідправників

Неритмічне робота вантажовідправників, нераціональне використання ними рухомого складу ускладнюють оптимальну організацію вантажних перевезень, призводять до необґрунтованих нарікань на роботу залізниці, яка має достатні ресурси, щоб здійснювати перевезення вантажів у плановому режимі.
18.01.2019

Під час зимових свят Укрзалізниця перевезла понад 3 млн пасажирів

Під час новорічно-різдвяних свят у пасажирських і швидкісних поїздах Укрзалізниця перевезла 3 млн 139 тис. пасажирів. Це на 76 тис. пасажирів або на 2 % більше, ніж за минулорічні зимові свята.
18.01.2019

Володимир Кістіон офіційно представив колективу Євгена Кравцова як голову правління АТ «Укрзалізниця»

Колективу АТ «Укрзалізниця» 18 січня 2019 року офіційно представлено Євгена Кравцова на посаді голови правління акціонерного товариства. У заході взяли участь Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, міністр інфраструктури України Володимир Омелян, заступник голови наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Даніель Білак.