Друк

Актуальна тема

27.04.2018

Укрзалізниця пропонує оптимізувати роботу малодіяльних зернових вантажних станцій та запрошує учасників ринку до відкритого обговорення цієї ініціативи

Укрзалізниця пропонує учасникам ринку та експертам активно долучитися до обговорення ініціативи товариства щодо обмеження роботи малодіяльних зернових вантажних станцій. Про це під час зустрічі з представниками Європейської бізнес асоціації повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
26.04.2018

Правління ПАТ «Укрзалізниця» ухвалило рішення про заохочення працівників товариства, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 26 квітня, правління ПАТ «Укрзалізниця» ухвалило рішення про соціальну підтримку та заохочення працівників товариства, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Залізничникам, які віднесені до першої категорії потерпілих від Чорнобильської катастрофи, виплатять винагороду в розмірі 3000 грн, до другої категорії – 2500 грн.
26.04.2018

Підвищення в рейтингу S&P свідчить про вихід Укрзалізниці з дефолту і відкриває можливості до дешевших запозичень, – Євген Кравцов

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings підвищило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) Укрзалізниці до рівня "ССС +" з "SD" (обмежений дефолт).
26.04.2018

Анонс: 27 квітня – відкриття нового сезону Київської дитячої залізниці

Завтра, 27 квітня, об 11:00 відбудеться урочисте відкриття 65-го ювілейного сезону роботи Київської дитячої залізниці. У заході візьмуть участь в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та інші почесні гості.
26.04.2018

Вперше за останнє десятиліття Укрзалізниця вийшла на восьме місце в загальному рейтингу роботодавців України

Завдяки проведеній у ПАТ «Укрзалізниця» реформі системи оплати праці товариство зупинило відтік високопрофесійних кадрів, здолало 11 позицій у рейтингу середньомісячної заробітної плати та вийшло на 8 місце серед галузей економіки України. Про це під час виступу на засіданні Кабінету Міністрів України 25 квітня 2018 року повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.