Друк

Актуальна тема

22.06.2018

У червні-липні 2018 року Укрзалізниця перевірить технічний стан 305 локомотивів, – Євген Кравцов

У червні-липні 2018 року Укрзалізниця перевірить технічний стан 305 локомотивів, що знаходяться в експлуатаційному та резервному парках локомотивних депо Кременчук, Кривий Ріг, Львів-Захід і Мукачево. Наразі комісії з перевірки технічного стану рухомого складу, які створені на Південній, Придніпровській та Львівській залізницях за пропозицією галузевих профспілок, уже оглянули 39 локомотивів. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
22.06.2018

«Обмежена відповідальність» Крюківського вагонобудівного зриває закупівлю ескалаторів для київського вокзалу

Заміна ескалаторів на Центральному вокзалі в Києві відкладається на невизначений час через оскарження тендеру товариством з обмеженою відповідальністю «Інструментальний завод», що входить до складу ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Скаргою до Антимонопольного комітету України цей суб’єкт господарювання заблокував відкриті торги на закупівлю та встановлення двох ескалаторів для Центрального залізничного вокзалу. Укрзалізниця вважає всі зауваження до тендерної документації вітчизняного монополіста в цьому сегменті безпідставними й уже готує оскарження цього рішення в АМКУ.
21.06.2018

Керівники Укрзалізниці та General Electric Transportation обговорили хід виконання угоди про будівництво локомотивів

Сьогодні, 21 червня 2018 року, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов провів зустріч із президентом та генеральним директором General Electric Transportation Рафаелем Сантаною. Сторони обговорили низку актуальних питань співробітництва з оновлення та модернізації парку локомотивів для Укрзалізниці в рамках підписаної на початку цього року угоди про партнерство. Зокрема, Укрзалізниця та General Electric готуються до оголошення офіційного тендеру на сервісне обслуговування локомотивів у рамках угоди про співпрацю.
21.06.2018

Цьогоріч у відомчих оздоровчих закладах Укрзалізниці вже відпочили понад 1,2 тис. ветеранів галузі

Від початку 2018 року у відомчих оздоровчих закладах відпочили 1222 непрацюючі пенсіонери-залізничники. Вони зміцнюють здоров’я в санаторіях «Медичний центр реабілітації залізничників» у Хмільнику, «Світязянка» в Трускавці, санаторії імені Миколи Гоголя в Миргороді, медико-реабілітаційному центрі лікарні села Клубівка.
21.06.2018

На Полтавщині продовжуються спроби диверсій для дестабілізації роботи залізниці: цього разу вчинили замах на життя локомотивної бригади

21 червня на перегоні Кременчук – Потоки невідомі особи вчинили диверсію, яка могла призвести до катастрофи та загрожувала життю локомотивної бригади. Так, зловмисники підвісили пакет із камінням до автомобільного мосту, під яким у той час проїжджав локомотив. Унаслідок цього розбито лобове скло локомотива. На щастя, локомотивна бригада не постраждала та змогла справитися з керуванням. Про випадок повідомлено правоохоронні органи.