Друк

Актуальна тема

14.10.2018

Вітаємо захисників України всіх поколінь!

Пишаємося колегами-залізничниками, які з перших днів АТО боронили країну і продовжують нести службу в зоні бойових дій. Пам’ятаємо та шануємо ратний подвиг залізничників – ветеранів Другої світової війни.
12.10.2018

Залізничники навчатимуть запобігати травмуванню та відвідають понад 3,5 тис. навчальних закладів і підприємств

У жовтні залізничники розпочали місячник профілактично-роз’яснювальної роботи з населенням для запобігання невиробничому травматизму. Працівники галузі читають тематичні лекції учням шкіл, ліцеїв та коледжів, студентам вищих навчальних закладів, працівникам підприємств, що розташовані поблизу залізничних колій.
12.10.2018

Понад 3 тис. крадіжок вантажів та елементів інфраструктури залізничного транспорту зафіксовано з початку року

Злочинні групи розбирають верхню будову колії, демонтують трансформаторні шафи, крадуть кабелі зв’язку. Так, 10 жовтня на перегоні Сухачівка – Діївка невідомі особи викрали 40 м кабелю, внаслідок чого було затримано 9 приміських та дальніх поїздів. Даний злочин розслідується правоохоронцями.
12.10.2018

Поліція затримала вандалів, які пошкодили вагон електрички на Київщині

Як стало відомо від представників Національної поліції України у м. Фастові станом на 12 жовтня встановлено та затримано кількох осіб, причетних до пошкодження вагону електропоїзда. Ними виявилися місцеві підлітки. Наразі проводяться слідчі дії.
11.10.2018

Укрзалізниця призначила 14 додаткових поїздів до Дня захисника України

Станом на 11 жовтня у пасажирів є можливість придбати квитки на чотирнадцять додаткових поїздів до Дня захисника України 14 жовтня. Цьогоріч українці матимуть три вихідні дні поспіль, тому Укрзалізниця призначила низку додаткових рейсів у найпопулярніших напрямках. Квитки можна придбати у залізничних касах та онлайн.