Друк

Актуальна тема

20.04.2018

25 квітня відбудеться конференц-зв'язок з інвесторами за результатами діяльності Укрзалізниці у 2017 році

Укрзалізниця продовжує системний діалог з бондхолдерами компанії та іншими учасниками фінансового ринку. Товариство опублікувало на своєму сайті звіт аудиторської компанії Ernst&Young та річну фінансову звітність за результатами 2017 року.
20.04.2018

Укрзалізниця вже призначила 20 додаткових поїздів на травневі свята

Станом на 20 квітня Укрзалізниця призначила 20 додаткових поїздів до травневих свят у всіх популярних напрямках. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.
20.04.2018

Залізничники долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Цьогоріч в акції «За чисте довкілля» вже взяли участь понад 36 тис. залізничників. А на суботу, 21 квітня, заплановано найактивніші роботи з благоустрою територій населених пунктів і виробничих підрозділів ПАТ «Укрзалізниця».
20.04.2018

Молодь ПАТ «Укрзалізниця» вперше об’єдналася за часи незалежності України для спільної мети – створення Стратегії молодіжної політики

Сьогодні в ПАТ «Укрзалізниця» працює близько третини від загальної чисельності всіх працівників товариства молоді віком до 35 років. Для вирішення багатьох завдань, що стоять перед залізницею, потрібні висококваліфіковані та відповідальні професіонали, відкриті до нових знань і постійного саморозвитку, які можуть працювати на рівні міжнародних стандартів, тож категорію молоді товариство розглядає як свій стратегічний актив.
19.04.2018

Укрзалізниця веде переговори з інвесторами щодо створення логістичного терміналу в Ковелі, – Євген Кравцов

ПАТ «Укрзалізниця» спільно з Мінінфраструктури та європейськими фондами проводить переговори щодо залучення інвестицій у створення великого логістичного терміналу в Ковелі Волинської області. Зокрема, планується відновлення 65 км євроколії та будівництво вантажного терміналу. Про це повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, виступаючи під час ІІІ Українського інфраструктурного форуму’18, який проходить 19 квітня в Києві.