Друк

Актуальна тема

22.02.2019

До 8 березня Укрзалізниця вже призначила 17 додаткових поїздів

До Міжнародного жіночого дня, який відзначається 8 березня, Укрзалізниця призначила 17 додаткових поїздів у найбільш популярних напрямках. Вони курсуватимуть з Києва до Львова, Ковеля, Ужгорода, Чернівців, Дніпра, Одеси та на інших напрямках. Робота з призначення додаткових поїздів триває.
22.02.2019

Після встановлення огорожі вздовж колій поблизу ТРЦ «Ocean Plaza» не сталося жодного випадку травмування

Після встановлення огорожі вздовж залізничних колій на перегоні Київ-Пасажирський – Київ-Деміївський не зафіксовано жодного випадку травмування громадян, тоді як лише у 2018 році на цьому перегоні поблизу ТРЦ «Ocean Plaza» було смертельно травмовано 5 громадян.
22.02.2019

Укрзалізниця вдосконалює методику визначення очікуваної вартості закупівель через Prozorro, – Андрій Рязанцев

Укрзалізниця запровадить нову методику формування очікуваної вартості товарів, робіт і послуг під час закупівель у системі Prozorro. Про це повідомив директор з економіки і фінансів АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев під час спільної прес-конференції з активістами ГО «Залізниця без корупції».
21.02.2019

Укрзалізниця співпрацює з ГО «Залізниця без корупції» в організації ефективних та прозорих публічних закупівель

Актуальні питання стану закупівель Укрзалізниці та шляхи їх реформування стали предметом обговорення під час круглого столу в головному офісі компанії. Захід відбувся з ініціативи ГО «Залізниця без корупції» за участю фахівців Укрзалізниці та «Трансперенсі Інтернешнл Україна».
20.02.2019

У березні з Білорусі до Румунії через Україну піде новий контейнерний поїзд

Вже в березні розпочне курсування територією України новий регулярний транзитний контейнерний поїзд з Білорусі до Румунії. Він стане 8-им транзитним контейнерним поїздом, що здійснює перевезення на постійній основі. Укрзалізниця спільно з іншими учасниками проекту забезпечила всі необхідні умови для його реалізації.