Друк

Актуальна тема

18.06.2018

Укрзалізниця очікує від Міністерства інфраструктури рішення щодо фінансування будівництва 4 шляхопроводів за рахунок Державної програми підвищення безпеки дорожнього руху

Укрзалізниця очікує від Міністерства інфраструктури рішення щодо включення до Державної програми підвищення безпеки дорожнього руху в Україні до 2020 року будівництва 4 шляхопроводів замість залізничних переїздів з інтенсивним автобусним рухом. Про це повідомив в.о. голови правління товариства Євген Кравцов. За його словами, відповідну пропозицію Укрзалізниця подала ще восени минулого року.
17.06.2018

У Києві минулої ночі через перехід залізничних колій у невстановленому місці загинуло двоє осіб

Вчора, 16 червня, о 23:20 через перехід колій у невстановленому місці поїздом № 138 Хмельницький – Лисичанськ смертельно травмовано двох осіб на перегоні Київ-Пасажирський – Київ-Деміївський, поблизу ТРЦ «Ocean Plaza».
15.06.2018

Укрзалізниця разом з іншими учасниками зернового ринку дійшли згоди щодо оптимізації роботи зернових станцій

Укрзалізниця разом із Європейською бізнес асоціацією (EBA) та основними учасниками аграрного бізнесу визначили шляхи оптимізації структури логістики зернових вантажів. Про це під час зустрічі з представниками EBA повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. Попередньо керівництво та фахівці публічного акціонерного товариства проаналізували роботу 528 зернових станцій. До обговорення долучилися також представники Американської Торгівельної асоціації (ACC), Української зернової асоціації (УЗА), Українського клубу аграрного бізнесу та інші учасники аграрного ринку.
14.06.2018

До Дня Конституції Укрзалізниця призначила 7 додаткових поїздів

Для зручних подорожей під час святкових вихідних з нагоди Дня Конституції України Укрзалізниця вже призначила 7 додаткових поїздів. Також призначені додаткові рейси для графікових поїздів. Упродовж вихідних днів, а це 28 червня – 1 липня буде здійснено більше 44 додаткових рейсів.
14.06.2018

ЄБРР підтвердив свою зацікавленість у фінансуванні інфраструктурних проектів України та у збільшенні цих інвестицій

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) готовий і надалі фінансувати інфраструктурні проекти України, зокрема Укрзалізниці, та збільшувати обсяги цих інвестицій. Про це повідомив новопризначений перший віце-президент ЄБРР Юрген Рігтерінк 14 червня під час зустрічі з керівниками транспортної галузі України, що відбулася сьогодні в Міністерстві інфраструктури України. У ході зустрічі в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов презентував проекти, які реалізуються Укрзалізницею спільно з ЄБРР.