Друк

Новини

16.11.2018

До кінця року на Львівській залізниці встановлять 250 залізобетонних саркофагів, що захищають обладнання від крадіжок та стороннього втручання

Крадіжки залізничного майна та сторонні втручання в роботу магістралі становлять серйозну загрозу для безпеки руху поїздів із вантажами та пасажирами. Львівська залізниця реалізує комплекс заходів для запобігання злочинним зазіханням на обладнання та матеріали, посилюючи їх захист. Зокрема, у господарстві сигналізації та зв’язку вже кілька років поспіль залізничники змушені захищати від крадіїв дросель-трансформатори, накриваючи їх залізобетонними саркофагами.
15.11.2018

За 10 місяців 2018 року на Південній магістралі попереджено 43 крадіжки матеріальних цінностей залізниці

Упродовж 10 місяців 2018 року підрозділи служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» попередили 43 крадіжки матеріальних цінностей залізниці на суму 198 тис. грн. За підозрою в скоєнні крадіжок затримано та передано до правоохоронних органів 58 громадян.
15.11.2018

У моторвагонному депо Христинівка відбувся День відкритих дверей на виробництві

Співпраця місцевих центрів зайнятості з регіональною філією «Одеська залізниця» триває. Цього разу спільний захід провели в Христинівці. На території моторвагонного депо Христинівка залізничники презентували пошукачам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, можливість працевлаштування та перспективи роботи на залізниці.
15.11.2018

Оперативні дії залізничників та правоохоронців допомогли затримати розкрадача

Під час обходу станції Застава-ІІ працівник залізниці виявив відсутність 5 кришок муфт СЦБ. Про факт крадіжки працівники дистанції сигналізації та зв’язку оперативно повідомили в поліцію та службу воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця».
14.11.2018

Придніпровські залізничники стали учасниками кількох заходів для роботодавців

Придніпровські залізничники взяли участь у щорічній спеціалізованій виставці навчальних закладів та освітніх послуг «Ярмарок освіти», яка днями пройшла у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя).