Друк
20.05.2013

Укрзалізниця закуповує дизельне паливо за цінами не вище середньоринкових

З метою уникнення поширення упередженої та необ’єктивної інформації стосовно придбання Укрзалізницею дизельного палива за начебто завищеними цінами, як зазначає інтернет-видання «Аргумент» http://argumentua.com/novosti/ne-imeyushchaya-sredstv-na-pokupku-ukrainskikh-poezdov-ukrzaliznytsya-pereplachivaet-za-dizt, Державне підприємство «Укрзалізничпостач» повідомляє наступне.

Закупівля палива, відповідно до укладених договорів, додаткових угод та умов документації конкурсних торгів, відбувається по цінах, які діють на день проведення закупівлі, враховують відтермінування платежів протягом 75 банківських днів та не перевищують середньоринковий рівень.

Формування рівня ціни відбувається за інформацією підрозділу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, яке здійснює ціновий моніторинг на ринку нафтопродуктів.

Укрзалізниця у своїй діяльності та реалізації транспортної політики керується принципами відкритості, прозорості, ефективності та соціальної відповідальності. У залізничній галузі постійно здійснюється  контроль за закупівлями матеріально-технічних ресурсів, їх ефективним та економним споживанням, а  закупівельні процедури ДП «Укрзалізничпостач» здійснює на конкурсних засадах з чітким дотриманням всіх вимог чинного законодавства з питань державних закупівель.

Усі оголошення про проведення конкурсних торгів на придбання продукції для потреб залізничної галузі є загальнодоступними, оприлюднюються на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі та в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель – Віснику державних закупівель.